Wpis z mikrobloga

@mental_cat: pomijając groteskowość całej tej sytuacji, to połowa tego wątku zachowuje się jak typowy ojciec w garażu, co to się musi dowartościować czyjąś niewiedzą ()


No i dobrze brak wiedzy trzeba piętnować wyśmiewać a nie głaskać dzielnego chłopczyka po główce bo wziął do ręki wiertarkę i został bohaterem w swoim domu miał tylko jeden mały problemik przecież :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mental_cat: zawsze się zastanawiam jak tacy ludzie funkcjonują w społeczeństwie, jak im się udaje przeżyć dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czyli, ze działało mi bez klucza. Dałem zdjęcie na którym widać dziurę, w która trzeba włożyć klucz żeby wyciągnąć i to jest niby standardowe zachowanie


@mental_cat: Działało ale wiertło miałeś słabo dokręcone i mogło ci się zablokować w materiale. BTW jak złamałeś wiertło?
  • Odpowiedz
@enron: już pisałem. Zobacz mój komentarz ze zdjęciem obrazującym xd

@Maou: To była sytuacja bez wyjścia, dzięki której czegoś się i tak nauczyłem xd

@morghul: ale #!$%@? xd

@b0b3r:Skoro „zawsze się zastanawiasz” na tym to bardzo dużo czasu tracisz na zupełnie nieistotne rzeczy. Twoje życie twoja sprawa. Jakby co to bardzo dobrze. Nigdy nie potrzebowałem wyciągać ani wkładać wiertła do wiertarki, ani używać samej
  • Odpowiedz
Kurła, teraz żałuje, ze tyle tagów dałem. Pół wykopu będzie gniło z mojego nieudolnego majsterkowania xd ale #!$%@?


@mental_cat: post na mirko zawsze można usunąć a skoro nadal wisi znaczy że dla atencji
  • Odpowiedz
@mental_cat: są wiertarki, a raczej głównie wkrętarki, gdzie faktycznie wyłącznie ręcznie się to dokręca i odkręca.

No tak jak robisz, to robisz dobrze, kluczyka się używa w sumie jak się coś spieprzy, albo chcesz mieć fest dokręcone wiertło.

@S-Type: w wiertarkach Parkside z Lidla też tak jest. I chyba w każdej wkrętarce :P
Mechanizm na kluczyk to był dobry w tych starych wiertarkach, co ludzie je mieli po
  • Odpowiedz
@mental_cat: najpierw miałem wtf - jak można tego nie odkręcić, ale z drugiej strony dzisiaj każda wkrętarko-wiertarka ma uchwyt samozaciskowy więc przed napisaniem heheszkowego komentarza doszedłem do wniosku, że ktoś kto nigdy nie używał typowej wiertarki mógłby nie wiedzieć o stosowaniu kluczyka ale to i tak dziwne, jesteś pierwszą taką osobą w życiu którą widzę z takim problemem.
  • Odpowiedz