Wpis z mikrobloga

Mama kiedyś kupiła mi kurtkę FUBU, ze 3 rozmiary za duża, ale #!$%@?, tania i ciepła ;0 do dziś jest za duża, a mam 32 lata. Ojciec ja ubiera jak idzie po drewno ;)
  • Odpowiedz
@forkonaplate: mamy podobne flashbacki z bazaru. U mnie to był ostatni rok funkcjonowania stadionu dziesięciolecia, sama już nie wiem po co tam byłam. W życiu nie zapomnę tego ciemnoskórego pana który złapał mnie za rękę i próbował pociągnąć w sobie znaną stronę bredząc coś o butach. Nigdy nikomu szybciej się nie wyrwałam i nie uciekłam XD
  • Odpowiedz
@agaciksa To była masakra zawsze się ich bałam! Ale najlepsze było targowanie się z chinczykami. I te ich napisy na kartonach " TA-NIO". pamiętam jak byłam razem z koleżanką oglądalysmy jakieś majtki i Pan Chinczyk mówi do mnie "nie bądź swinka psymies majtecki" ()
  • Odpowiedz
Pan Chinczyk mówi do mnie "nie bądź swinka psymies majtecki"


@Wielkadupa: Co się dziwisz, skoro przyszła do niego @Wielkadupa... ( )

@Birbirgo13: Ostatnio byłem na targu w moich okolicach, w środę rano jest targ, nawet nie wiedziałem... Wygląda to nadal identycznie. Budy, stragany, mnóstwo ludzi i kozacy przymierzający spodnie na tym #!$%@?. A najlepsze, że ceny wypisane na kartonach nie były
  • Odpowiedz