Wpis z mikrobloga

@synbozy777: jedynie dla początkujących graczy... ta lokalizacja wymaga kilkukrotnej zmiany taktyki w trakcie przechodzenia, kapłanki trzeba zdjąć z kuszy/łuku używając fragmentów ruin do zasłony, priorytetem muszą być healerzy, a wtedy z kapłanami i potworami walka bezpośrednia nie jest problemem, chociaż zalecam eliminować każdego osobno, wcześniej zwabiając do siebie... poza nimi na mapie jest dwóch rycerzy, obu mozna zignorować, jeden pilnuje drzwi, które i tak nie otworzą się przed ubiciem Vendricka i
@violentj: powszechnie panuje opinia, ze DS2 to najgorsza część serii, ale po ograniu wszystkich absolutnie nie mogę się z tym zgodzić, przeciwnie - uważam, że jest najlepsza.
pomijając kwestię fabularną i wizualną, DS2 oferuje największą ilość sekretów z serii, grając nawet trzeci raz można wciąż odkryć coś nowego, nie tylko przedmiot/lokację, ale też mechanikę... równie wielką radochę daje tu tzw. SL1 RUN, gdzie trzeba zacząć ostro kombinować z doborem sprzętu i
@tarkaz: mi tego nie musisz pisac, dla mnie dwojka tez jest najlepsza. uwielbialem przebywac w majuli, walczyc z persuerem, a jak zblizalem sie do aldias keep to mialem ciary. no i dark magic w tej czesci jest super fun.
@tarkaz wlasnie koniecznosc uzycia luku i walki jeden na jednego sprawia, ze lokacja sie strasznie dluzy

Zeby nie bylo, lurowanie wrogow to podstawowa taktyka w soulsach, tak samo zabihanie z luku, ale kapliczka tak strasznie mi sie nie podobaaaaaaa, tak mi sie dluzy i jedyne co to czlowiek mozolnie strzela do petów ktorzy sie lecza... ugh

Nienawidze
@synbozy777: wszystko zależy od builda postaci, możesz zamiast łuku/kuszy użyć piromancji, albo lepiej jako caster zwiększyć atak i zdobyć blue flame, żeby używać jednocześnie miecza jako broni dystansowej z lornetką w lewej ręce... możesz też rzucić odbijanie zaklęć i tankować biorąc wszystko na klatę, łuk/kusza to po prostu najłatwiejszy wybór, ale sam fakt, że masz mnóstwo możliwości, z których raszowanie okazuje się najtrudniejszą, świadczy o tym, że ta mapka jest genialna..
@tarkaz kapliczka amany moze nie jest najtrudniejsza, ale na pewno najbardziej dla mnie wkurzajaca :/

Rozumiem ze moze sie innym podobac, rozumiem ze nie jest prostym korytarzem z itemkami, no ale ja jej nigdy nie lubilem i raczej nie polubie