Wpis z mikrobloga

Mirki,potrzebuję karty graficznej do mojej budy,ważne,żebym pobierała zasilanie tylko z płyty głównej.
Czy gtx1050ti od gigabyte to sensowny wybór?
Budżet 5 stówek +/- dołożę tą stówkę
procek i5 3570k po oc
8gb ddr3
zasilacz to jakiś fujitsu 400w
obecna karta to 750ti i zdecydowanie mi już nie starcza :/
#pcmasterrace #komputery
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@John_archer: @kakao14:

Przecież wyraźnie napisane jest, że ma pobierać zasilanie tylko z płyty głównej. 1060 tak nie działa.

Ogólnie ten zasilacz dawno powinien być zmieniony i dodany ram do dual channel, ale jak ma być grafika na 75W to jest tylko 1050Ti jeśli budżet jest taki a nie inny, jest też nowa GTX 1650 ale w zasadzie taniej wyjdzie kupno nowego zasilacza i RX 570.
  • Odpowiedz
@kakao14: To powinno ci styknąć, 250 na zasilacz i do 600zl powinieneś znaleźć gtx 1060 6GB, wersje 3GB będą po 500 i poniżej, ale średnio polecam. Przy wersji 3GB trzeba schodzić z jakością tekstur w fullhd 60fps
  • Odpowiedz
@Tradey: @kakao14: To może nawet być i taki. Te 600W to i tak za dużo na taką platformę, 500W było by ok.
Tak o temperatury też można się zapytać jeśli się ktoś orientuję. Z tym kopaniem to każdy odpowie, że w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja bym dodał jeszcze, że można trochę się zdjęciami sugerować, część użytkowników domowych robi jeszcze zdjęcia karty jak
  • Odpowiedz