Wpis z mikrobloga

@Zagmadfany2: po prostu zgasł bez powodu. Mitoman #!$%@?ł kocopoły do kamery, cisnął ludzi którzy wysyłają mu wiadomości na Instagramie i ni z tego ni z owego "transmisja jest offline". Może wujaszek/bokser wyłączył im prąd albo skończył się internet z wiaderka? ¯\_(ツ)_/¯
@slicznaPanda: myślisz że on po tylu sezonach jeszcze przejmuje się tym, że brzydko o nim piszą? Ten człowiek został wydymany w dupę straponem, pisali o tym na pudlach i innych plotkach... Jemu ma się hajs zgadzać, a nie opinia randomow z rakowego czatu- z resztą wczoraj mówił o tym, że ma #!$%@? w tych widzów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Adriabba: nie sądzę, że przejmuję się opinią ludzi z neta, ale widać dzisiaj było, że nie podoba mu się jego egzystencja przez to, że Marlenka sprawuje nad nim władzę i dostrzega, że to co ludzie piszą jest prawdą, więc ciężko było mu to czytać i słuchać w donejtach, a moderatorów na streamie było 0, więc grubo się tam działo( ͡º ͜ʖ͡º)
@slicznaPanda: czatu czytać dziś czasu nie miałam, gdzieś tam leciał bełkot Rafatusa w tle;) jego egzystencja mu się nie podoba to niezaprzeczalny fakt, póki nie był na krótkiej smyczy u swego Pana jego streamowanie miało sens i było urozmaicone, aktualnie scenariusz jest tak nudny do porzygu, a Marlenka to ehh co tu dużo mówić.. pewnie masz racje. Tak czy inaczej jeśli warunki bytowe się nie zmienią i właściciel nie pozwoli psu
@slicznaPanda: Strimy Analczyka są jak kościół Katolicki. Kiedyś wyprowadził ludzi na wyższy poziom cywilizacji. A dzisiaj jest to nudna stypa na którą się płaci i ma się czyste sumienie. I tak będą te strimy trwały do marca aż anaczyk nieznajdzie następnego realnego pomysłu na uczieczke od BRUDENJU MARLEN
@Adriabba: zgadzam się. Wiadomo, że nich zawsze ważne były pieniądze, ale jednak było widać, że Rafałek robi to trochę z pasji XD teraz pasja umarła wraz z ciągłym powtarzaniem Marleny, że donejty muszą się zgadzać. Ja to nawet wierzę w to, że Rafałek tęskni za Agnes i straponem przez to co się teraz odwala. ()
@Adriabba: Czemu tak właściwie Agnes by miała chcieć mu pomóc spłacać długi? I myślisz, że z jakiego powodu ona w ogóle chce z nim rozmowiać przez ten telefon? Bo dla mnie to mega abstrakcja i jedyny powód jaki umiem wymyślić to, że dla beki, bo nie spodziewałam się powrotu bohaterki Agnes. Strasznie mnie śmieszy, że Rafałek sobie zgotował takie życie, że woli być pyrgany straponem w tyłek niż żyć jak do