Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry Mirko!

Jeśli nie lubicie awokado a chcielibyście je włączyć do diety to ta pasta jest idealna, tuńczyk zdecydowanie gra tu pierwsze skrzypce.

Pasta z tuńczyka i awokado

2 jajka L
1 puszka tuńczyka w sosie własnym (120g po odsączeniu)
120g awokado (jedno nieduże)
60g majonezu
1 łyżeczka soku z cytryny
Łyżka posiekanego szczypiorku
Sól, pieprz

Jajka ugotowane na twardo i pozostałe składniki połączyć rozgniatając widelcem lub w blenderze (jeśli wolicie gładką konsystencję).

MAKRO: 922kcal 77T 47B 8W

Zapraszam również na instagrama bo już za momencik 3k i nie mogę sie doczekać! :D ziemniakizostaw
I bloga ziemniakizostaw
Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
c.....i - Dzieeeń dobry Mirko! 


Jeśli nie lubicie awokado a chcielibyście je włączy...

źródło: comment_0B9LS77tyjWeS1VJAtJUMWv7zSGeMZuw.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@chixi: No to przy 900kcal na śniadanie ile dziennie? 4000? Przepis pewnie smaczny, ale dla ulańców. Zdecydowanie za dużo jak dla mnie, tez nie jadam 5 posiłków, ale 900kcal to nawet na obiad za dużo
  • Odpowiedz
  • 1
@Xtreme2007 na przykład dwa, czyli jeden z bardziej popularnych rozkładów na keto, juz nie wspominając o tym że mamy też na pokładzie ludzi z 1h okna żywieniowego którzy jedzą jeden posiłek dziennie.
100g tuńczyka w sosie własnym to 25g białka i 1g tłuszczu, nie jest bardzo kaloryczny.

@opkahopka
Trochę tego na rynku jest. IMO warto przeczytać ketozę Dobropolskiego, są też książki Bruca Fife (to już tak 6/10), widziałam też biblię
  • Odpowiedz
@chixi: wiesz co, bo to wymaga dopracowania jesli chodzi o składniki. Mi dopiero za drugim razem wyszedł taki, że można się serio nie skapnąć co jesz. Tylko ja dodaję no. Orzechy, prawdziwe surowe kakao etc.
  • Odpowiedz