Wpis z mikrobloga

Initio Parfum Prives

Zbiórka wszyscy zainteresowani tą marką i moją marną opinią.
INITIO ZAWIODŁO i tu wołam @Minishcap niech Ci będzie mów "a nie mówiłem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Atomic Rose - Najlepszy zapach z 5tki, niestety skręca mocno w damską. Imo ładniejsze od Deliny. #rozowepaski możecie brać w ciemno, bo to damski sztos niszowy.

Oud for Greatnes, napalałem się na niego po recenzjach. No cóż zły nie jest, jakby był za 5zł/ml a nie będzie na 100% to byśmy rozebrali, a tak ¯\_(ツ)_/¯ na początku czułem skórę z czekoladą a teraz ładny oudowo skórzany zapach. Wiem że przy odrobinie szczęścia zeszli byśmy do 10zł/ml to za dużo imo na ten zapach. Bo nie urywa dupy.

Side Effect - pachnie jak jakies cókierki z apteki. Olać !

Psychadelic Love - kwiaciarnia z półek Douglasa bez syntetycznych gryzących nut. Nothing special.

Absolute Aphrodisiac - drugi najlepszy zapach Initio, ale niestety to uboższa wersja MFK Grand Soir. Wybór w tym wypadku jest jasny.

Jutro Wam napisze co rozbieramy w BF jak uda się zejść do świetnych cen. Oczywiście Initio odpada z rozbiórki.
Zainwestowałem z @corka_mirka w próbki żeby nie umoczyć i Was nie naciągać na średniaki, tak więc rozbiórka u mnie tylko high quality ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#perfumy
Pobierz SnoobDuog - Initio Parfum Prives

Zbiórka wszyscy zainteresowani tą marką i moją ma...
źródło: comment_W3ZNKQN0XU5S7jFQdQQfTcKRF254j7LG.jpg
  • 4
Oud for Greatnes trochę zwyszkuje. Po 30 min wychodzi baccarat rouge 540 przykryty oudem, co daje ciekawy efekt, ale chyba wciąż nie za 10-11zł/ml w promo