Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dzień dobry Miruny. Temat jest krótki.
Gdzie kupowaliście pierścionek (a może pierścionki ( ͡° ͜ʖ ͡°)) zaręczynowy? Polecacie jakieś konkretne sklepy? Kupowaliście online, w stacjonarnym, czy może online z odbiorem w stacjonarnym? Jak stacjonarny, to #krakow. Wyczytałem, że warto mocno porównywać oferty sklepów online, bo z cenami potrafią ostro lecieć w #!$%@?. Typowe, najpopularniejsze sieciówki odrzucać? Przy zakupie online da się jakość zweryfikować, czy certyfikat jest legitny, czy może pan Mietek bazując na swoim doświadczeniu i sprycie go wystawia, czy w tym temacie sklepy nie lecą w kulki? Znalazłem stronę auroria.pl, patrząc na to co oferują oraz ceny wychodzi to dosyć dobrze, mają także bardzo dobre opinie. Przeglądając tag natrafiłem jeszcze na aclari.pl. Jakieś opinie?

#zwiazki #oswiadczyny #zareczyny #pierscionek #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ewentualnie u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°), może nie najtaniej ale jako tako. Certyfikat od cenionego w świecie Gemmologa, jakość rzemieślnicza no i mirko-rabat. Gdybyś był zainteresowany - strona podana na profilu, skontaktuj się na priv i zobaczymy co uda się zrobić. Pozdrawiam.

db.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: taka opinia, ze nie warto twoich nerwów na Aclari. Pisałem już w tagu o nich - sieciówka jak każda inna tylko, że z beznadziejną obsługą klienta. Wybrance zepsuł się bardzo szybko i nie chcieli nam uznać gwarancji, a o każdą rzecz trzeba się było upominać, bo łaskawie ciężko im było zadzwonić w terminie itd.
Szukaj dobrego złotnika.
  • Odpowiedz