Wpis z mikrobloga

Zaczynam obserwować narastające znudzenie wyczynami wesołej grupki pasożytòw z Białegostoku oraz jeszcze bardziej żenującymi redaktorami młodego pokolenia. Sam nie obserwuję "postępòw" na szkolnej tak od tygodnia i wcale mi tego nie brak. Znudziło mi się to wszystko. Ksiek ma już wszystko w dupie, Niemiecki odstawiony na boczny tor.Na szczura wodnego to już nie mogę patrzeć, Meksykano to bezbeczny głąb mylnie przeświadczony że gòruje intelektem nad pasożytami. Pato i Loki zrobili już swoje i nic nowego już nie wnoszą, prawie nigdy nic nie wnieśli opròcz pokazania nitro szczura podczas inhalacji i za to propsy. O tym rudym dzbanie to już nawet nie chce mi się pisać, ten typ musiał być mocno bity w szkole. Jedynie Fiodor coś nakręcał i tutaj szapoba no i Łoś jakże niedoceniany przeze mnie ostatnio całkiem dobrze wypadający na tle reszty gromadki przyglupòw. Czas odpocząć od uniwersum i poczekać na lepsze czasy. Pozdro 600 dla całego tagu. Dobra na razie
#kononowicz
  • 18
@JakiPiany: wcześniej oglądałem większość filmów, teraz może 4 na tydzień, polecane, wracam do starych filmików. Jeżeli inni mają podobne odczucia to znaczy że coś się dzieje złego. Trzeba czekać na jakiś przełom jednak nic na niego nie wskazuje, Szkolna znalazła się w wyjątkowej strefie komfortu, pieniądze płyną wartkim strumieniem przez co znalazły się też pijawki. Myślę że prędzej któryś z aktorów zmieni miejsce zamieszkania nim skończy się hype na Szkolną.
@JakiPiany: To jest odpowiedź na zapotrzebowanie gimbowidowni od różnych rututusów. Wtedy, kiedy materiały były ciekawe to pieniądze nie leciały strumieniami a teraz są codzienne filmiki psznie je, gnioty i inne od różnych redaktorów w których nic nie ma ale powodują napływ pieniędzy i radość gimbusów. Zobacz co się dzieje jak jeden dzień nie ma wrzuconych psznie je... niektórzy przebierają nogami ze zdenerwowania. Część nowych widzów przywykła i odpowiada im zapewne to
@JakiPiany: te same odczucia. Ostatnio wchodzę na tag w sumie nie wiem po co. Prezydent nie nagrywa, a jak nagrywa to u pato jakieś nudne pogadanki. Niemieckiego nie ma. Szczur mieli to żarcie non stop więc jacyś ludzie się jeszcze do tego spuszczaja, ale wiem już ze jak widzę na miniaturze majora na kanapie to wiem że nie ma co włączać. Mexicano odleciał i nagrywa content w sumie nie wiadomo dla