Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Niebieski here, level 20+vat. Mam problem z łysieniem w środkowej części głowy i z lewej strony. Mam stwierdzone łysienie Bliznowaciejące co jest rzadkością w Niebieskichpasków. Niestety u mnie przez to nie przyjmie się przeszczep i nawet nie chcę go robić ani finsteryd, loxony i inne cuda. Stosowałem wszystko przez ponad rok, efekty 0. Coś muszę z tym zrobić, padło na System Włosów więc umówiłem wizytę w klinice H@ir Lab w Wawie bo spore dobre opinie mają (żadna reklama bo drogo mają). No i chyba myśleli że właśnie upolowali młodego jelenia bo zaproponowali mi Indywidualny system z odlewu, na który musiałbym czekać do 4 miesięcy bla bla za 6000zł ( )( ) myślałem że zamknę się w kwocie max. 3000zł. No i taki system ma trwałość 1,5-2lata. Można uprawiać sporty, basen itd. Trzeba tylko zmieniać taśmę co 2-3 dni.
Także poszukałem na Allegro i cena zaczyna się od 2000zł. Choć wolę w jakieś klinice to wykonać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jakoś na razie to maskuję przez odpowiednie cięcie ale wyższa osoba odemnie, mocne światło to widać prześwity i problem. Boki mam na 0 ale co z tego jak to odrasta i po 2 dniach widać już dziury z lewej strony głowy gdzie mam też te łysienie bliznowaciejące :( Jak golić samemu włosy z boku głowy? Jaka maszynka?
Ktoś poleca jakieś miejsce w dobrej cenie? Używa ktoś Systemu Włosów? Jak wygląda to w praktyce? Mam ogromny kompleks na tym punkcie.

Komentarze że na 0 obciąć się to darujcie sobie, nie każdy dobrze w tym wygląda.

#lysienie #medycyna #dermatolog #wlosy #fryzjer #fryzury #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz
Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 7