Wpis z mikrobloga

@Neko-chan51: A tak poważnie to kot potrzebuje conajmniej ze 3 dni żeby w ogóle się przyzwyczaił do nowego domu, powinnaś się bardziej cieszyć że nie znakuje terytorium. Stopniowo się przyzwyczai, ale nie jest powiedziane że akurat tam będzie chciał spać, bo koty same sobie wybierają miejsce a nie ty im.
  • Odpowiedz
@beer_man: Rozumiem czyli być cierpliwym ale myślałam, że skoro leżała na posłaniu w schronisku to tutaj też będzie na nim leżeć. Bałam się, że będzie znakować teren ale jednak nie, robi tylko do kuwety i jest dość wiekową kotką.
  • Odpowiedz
Tekturowe pudełko, możesz dać do środka stary szalik albo miękki sweter. Pudełko oczywiście tylko troszkę większe od kota - im ma ciaśniej, tym bezpieczniej się czuje. Możesz kupić posłanie za 1000 cebulionów, ale jak przyniesiesz z biedronki pudełko po serze, i tak w nim zaśnie. Tak już mają :)
  • Odpowiedz
Kup walerianę w kroplach (uważaj-alkohol)albo ziele kozłka lekarskiego. Kilka kropel na drapak albo poduszeczka wielkości dłoni i do środka ziółka + natrzeć tym drapak. Naćpaj go troszkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neko-chan51: Jakby to było to samo posłanie to by leżała. Koty też się do zapachu przywiązują. Jak już Twój zaakceptuje to możesz nawet skarpety wrzucić i tam pójdzie:)
  • Odpowiedz
@beer_man: nie do spania, do drapaka, nasze inaczej ciężko było do nowego przyzwyczaić - no i musi stać w kącie. Chociaż po walerianie kilkanaście minut i śpi ;) poza tym ucięło mi komentarz - dopisuję:
Po natarciu drapaka schować poduszeczkę do worka strunowego żeby nie wietrzał zapach.
  • Odpowiedz