Wpis z mikrobloga

Wczoraj był przypał, który na tym tagu jest ewenementem. Chodzi mi o zachowanie niektórych fanów Metallici w obliczu wczorajszego wpisu. Zastanawiałem się jaki utwór dodać i padło na ikoniczny cover "Whiskey in the Jar", mający w Polsce o tyle wielkie znaczenie, że jest to utwór, który swojego czasu wdarł się szturmem na listy przebojów (np. 30 Ton czy radiowe) i fani mocnego grania pozwolili mu przebić popowe kawałki w drodze na szczyt.

Natomiast reakcja niektórych wykopków była albo:

- że nie wybrałem ich ulubionego utworu
- że Whiskey in the Jar to nie jest utwór Metallicki tylko cover

Ogólnie były ataki i skrajne malkontenctwo, które do tej pory na tagu się nie zdarzały. Nie po to zakładałem ten tag, żeby ludzie się unosili i mnie atakowali, bo śmiałem nie wybrać utworu, którzy oni uważają za najlepszy. XD

Tym bardziej, że przy innych zespołach ludzie zwyczajnie wklejali swoje ulubione utwory w komentarzach i git. To tyle.

Mireczki, za mało na Wypoku metalu. Także założyłem tag

81/100 - hiszpański Northland

#100dnimetalu

#metal #muzyka #gitaraelektryczna #gruparatowaniapoziomu #hiszpania
Rimfire - Wczoraj był przypał, który na tym tagu jest ewenementem. Chodzi mi o zachow...
  • 37
To ma być shitstorm?


@YouCanCallMeAl: Nie mówię o szitstormie. Chodzi mi o to, że założeniem tych wpisów jest w dużej części dzieleniem się muzyką a nie jakieś wojenki kucy, czy wykłócanie w komentarzach bo ktoś się czuje obrażony, że wybrałem utwór inny niż on lubi. XD

70 dni tagu i tego nie było, a tu nagle takie coś.