Wpis z mikrobloga

w nawiązaniu do tego znaleziska z głownej: https://www.wykop.pl/link/5227013/skandaliczne-zachowanie-studentki-medycyny-zostala-zawieszona/ dlaczego uwaza się ze lekarze/studenci medycyny muszą wszystko akceptowac i na wszystko pozwalac? Muszą akceptowac chamskich pacjentow, zle traktowanie, niskie place, mobbing, pracę ponad sily, imigrantow - jednym slowem musza akceptowac wszystko do bolu. dlaczego jak chca walczyc o swoje to są krytykowani? Ta dziewczyna akurat powiedziala prawde - ukaincy/ruscy zachowuja sie w polsce jak bydlo, nie respektuja zadnych praw ani obyczajow, wprowadzaja tutaj syf taki jak w krajach z ktorych uciekli, a przyjezdzaja tu calymi watahami. W takim Wrocławiu czy Warszawie czesciej sie slyszy ukrainski niz polski, i jak oburzeni sa jak ktos nie mowi w ich jezyku a czesto potrafia sie odwrocic i odejsc jak do nich po polsku cos powiesz. przeklęte pany z ukrainy z ich wieczna pogarda dla Polakow. JAK IM SIE COS NIE PODOBA TUTAJ TO NIECH WRACAJA DO SIEBIE. Ta dziewczyna powiedziala prawdę i nie powinna byc za to w zaden sposob ukarana. ukraincy pozwalaja sobie na wiecej niz powinni - a to zajmie sobie miejsce parkingowe, a to miejsce w pociagu. Mozna isc do konduktora powiecie? I co konduktor powie/zrobi? Zapewne "jestem teraz zajęty" a jak juz pojdzie z tobą do tego ukrainca to ten ukrainiec glupio sie usmiechnie i "ja nie razmiju". I co mu zrobisz? nic. nie sciagniesz go bo cię pobije on albo jego wspoltowarzysze. Wytlumaczyc tez nie wytlumaczysz bo beda siedziec tam z usmiechem na mordzie i "ja nie razumiju" "ja nie panimaju". Tak sie wszyscy triggerowali na wiesc ze w Niemczech byly reklamy czy napisy bo turecku, ale nie zauważaja ze w Polsce jest to samo tylko zamiast tureckiego jest ukrainski. I reklamy po ukrainsku (ten kto jezdzi tramwajami w Warszawie ten wie o czym mowie) albo nawet pojdzcie do najblizszej biedronki i spojrz na karty sim - same z ukrainskimi flagami i napisami "dzwon taniej na ukraine". A i odpowiedzcie mi na jedno pytanie: Dlaczego Szwed, Niemiec, Brytyjczyk, czy nawet M----n umie sie zachowac w polsce a ukrainiec nie umie? Dlaczego z Murzynem czy Brytyjczykiem sobie na luzie pogadasz, posmiejesz sie, a na koniec sobie pozyczycie sobie milego dnia i z usmiechem sie rozstaniecie, a ukrainiec bedzie sie na ciebie patrzyl spod byka?
#medycyna #ukraina #emigracja #polska
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darkbs01: K---a, jak można obejrzeć ten filmik i jeszcze jej bronić? xD Przecież ta laska to jest absolutny umysłowy beton. Nawet maniera w jej głosie wskazuje jasno na to, że mamy do czynienia z kompletną patologią. Wolę mieć w sąsiedztwie 10 Ukraińców , którzy słowa po polsku nie powiedzą niż tego szlaufa. Absolutne ludzkie zero.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@darkbs01:

Zniszczyła mi całe trzy godziny podróży (...), bo jestem na lekarskim, a tamta baba jest sprzątaczką, więc jakby hierarchia powinna być zachowana

To ona robi tu większy chlew, jakby chciała powrotu stosunków feudalnych. I jeszcze słownictwo. Zero empatii - świetny materiał na lekarza.
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: ale dlaczego? emocje wziely nad nia gore, widac ze byla wkurzona. moze juz byla u niej i z nia rozmawiala zeby ustapila jej miejsca, a ta tego nie zrobila. nad toba nigdy emocje nie wziely gory? nigdy nie straciles kontroli? nigdy nie powiedziales jednego slowa za duzo? jesli nie to mamy tutaj do czynienia z wybitnie chlodna jednostka. chlodnajednostka.jpg
  • Odpowiedz
@bledny: ale moze ona jest empatyczna, tylko w tym momencie byla juz wyprowadzona z rownowagi. poza tym nie kazdy lekarz potrzebuje empatii - np patomorfolodzy, radiolodzy. nie znamy calej sytuacji - skoro powiedziala ze zniszczyla jej cale trzy godziny podrozy to widocznie musiala z nia rozmawiac i rozmowa nic nie dala. rzadko kto, nawet patus, wyskakuje do kogos z ryjem. a nawet jesli uwaza sie za lepszego to co? zobacz
  • Odpowiedz
@darkbs01: EDIT: a jeszcze to krytykowanie jej i jej rodzicow, że "hehe bananowa laska, rodzicie wszystko jej zalatwili" to juz jest gorzej niz dno. powiem wiecej to jest tak niskie ze jakby to skakalo do gory to glowa by uderzalo o dno
  • Odpowiedz
@darkbs01: Nie chodzi o żadne emocje tylko o poziom jej wypowiedzi i zwłaszcza - tonację głosu/sposób mówienia jak u patusiary z bloku, zielonko. To są rzeczy niezależne od emocji. Ja dosłownie nie mogę uwierzyć, że takie coś studiuje cokolwiek, a co dopiero medycynę.
  • Odpowiedz
@darkbs01:

dlaczego uwaza się ze lekarze/studenci medycyny muszą wszystko akceptowac i na wszystko pozwalac?


Z jakiej paki fakt bycia studentem czy wykonywania jakiejkolwiek profesji ma usprawiedliwiać chamstwo, pogardę i szmacenie drugiego człowieka? Ta laska na tym filmiku jest tak zmanierowana, wyegzaltowana i paniusiowata, że samo jej zachowanie, bez brania pod uwagę słów sprawia że nie chciałabym mieć z taką osobą nic wspólnego, bo to totalna patologia. Dodaj sobie do tego
  • Odpowiedz
@Thomas_Szasz: moze ma taki glos po prostu - spotkalem wielu ludzi, madrych, studiujacych z rownie denerwujacym tonem glosu. a co ma studiowanie medycyny do tego wszystkiego. czy maja byc jakies specjalne testy ktore decyduja kto ma prawo to studiowac? jakies publiczne przedstawienie kandydatow i spoleczna aprobacja?
  • Odpowiedz
Ta laska na tym filmiku jest tak zmanierowana, wyegzaltowana i paniusiowata, że samo jej zachowanie, bez brania pod uwagę słów sprawia że nie chciałabym mieć z taką osobą nic wspólnego


@katarzynkaN: Lepiej bym tego nie powiedział. Nawet nie chodzi o to co ona mówi tylko sposób w jaki to mówi. Nie wyobrażam sobie mieć takiego lekarza, a nawet sąsiadki.
  • Odpowiedz
@katarzynkaN: bo wszedzie jest pisane "studentka medycyny" albo jak ten lekarz spowodowal wypadek samochodowy bo usnal za kierownica to bylo pisane "lekarz zabil" "lekarz spowodowal wypadek". dlaczego nie piszą po prostu "studentka"? zeby sensacje zrobic?
  • Odpowiedz