Wpis z mikrobloga

@shido: męczy mnie jedynie jego język ciała, garbienie się, przystępowanie z nogi na nogę, jak na człowieka nawykłego do publicznych wystąpień jego zachowanie jest trochę dziwne.
@FantaZy: a widać chyba że ty nie rozumiesz co napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ma ładną dykcje i radiowy głos ale jego gadanie trwa całą wieczność i zamiast na mównicy mówić szybciej i zwięźlej ze względu że ma tam ograniczony czas to on się rozwodzi pół godziny nad jednym pojęciem. Na dodatek nie prezentuje się dobrze jest jakiś taki zgarbiony (nie wiem dlaczego z zawodu jest reżyserem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@shido: On uderza w taką niszę pseudointeligentnej gadki gdzie używa dużo górnolotnych zwrotów znacznie rozwijając swój wywód bez przekazania klu informacji.
Czyli takie proste "Jak mówić by dużo mówić ale nic nie powiedzieć".

Jak ktoś może go naprawdę uważać za dobrego mówcę a nie błazna jest niepojęte.
Z niektórymi poglądami Brauna się nie zgadzam, ale bez kitu to jest jeden z najlepszych (jeśli nie najlepszy) mówca w obecnym sejmie. Dykcja, słownictwo i retoryka najwyższych lotów, słuchanie przemówień Brauna to miód dla uszu.


#konfederacja #polityka #sejm

@shido: był taki całkiem niezły mówca, jakieś 80+ lat temu. Też nie wszyscy się z nim zgadzali, ale jakoś w końcu przekonał... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@shido: On uderza w taką niszę pseudointeligentnej gadki gdzie używa dużo górnolotnych zwrotów znacznie rozwijając swój wywód bez przekazania klu informacji.

Czyli takie proste "Jak mówić by dużo mówić ale nic nie powiedzieć".

Jak ktoś może go naprawdę uważać za dobrego mówcę a nie błazna jest niepojęte.

@m0rgi: bo on nie jest dobrym mówcą - po prostu ładnie mówi ( ͡ ͜ʖ ͡)
@shido nie wiem jak można się nad nim tak spuszczac, a jesteś kolejną osoba która to robi ostatnio. Chłop gada jak potluczony, jego wywody są tak długie i napakowane dygresja że nie wiadomo o czym mówi, specjalnie rozciąga swoją mowę, sztucznie moduluje głos (co ma wyuczone, posłuchajcie jak mówił 10 lat temu, jest po kursach z takiej gadki), żeby się dobrze słuchalo tylko na końcu, jak już się zamknie nikt za bardzo