Wpis z mikrobloga

  • 315
Ten koteł to ewenement, miałam styczność z wieloma kotami, ale ten jest wyjątkowy. ( ʖ̯)
Żaden z moich kotów nie był aż tak do mnie przywiązany. Od kiedy go wzięłam, Malak śpi ze mną codziennie, całą noc w podobnej pozycji lub obok głowy na poduszcze, przez cały dzień leży na mnie albo obok mnie, jeśli coś robię chodzi za mną, jak wychodzę z domu to płaczę, po moim powrocie od razu przybiega szczęśliwy i nie chce odejść. Z racji mojego stanu zdrowia ostatnie dni w większości leżę, a on jest bardzo szczesliwy bo może spać ciągle ze mną i nigdzie nie wychodzę. ()

#pokazkota #koty #kot #pokazmorde #atencyjnyrozowypasek
Dawtona - Ten koteł to ewenement, miałam styczność z wieloma kotami, ale ten jest wyj...

źródło: comment_k6TPLVBa8GV2RXGWEjCma3CFxZZJYK9Y.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Dawtona: moja kotka zachowuje się tak samo, tj. śpi obok głowy zawsze albo wtulona we mnie, chodzi za mna wszędzie, wita się radośnie jak wracam do domu, a nawet #!$%@? spuszcza kotce moich rodziców jak tamta z awanturą do mnie wyleci. to jest dopiero kot - pomiziac można, a i obroni w razie potrzeby :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@hejk4 to jest bardzo miłe, kiedy kot Cie tak kocha, koty mają inny charakter niż psy, zazwyczaj psy to takie pieszczochy, a koty bardziej samodzielne są. A tu taki pies w kociej skórze, to naprawdę rzadkie ❤️❤️ ❤️
Zawsze uczyłam koty żeby były przytulaśne, a ten jest mega przytulką. Jak go pierwszy raz wzięłam na ręce to nie chciał siedzieć, unikał kontaktu, a jak tylko przekroczył próg domu, to inny kot,
  • Odpowiedz