Wpis z mikrobloga

Mircy i Mirbelki pracuje ktoś może na #pocztapolska ? Nie ma mnie obecnie w kraju, przyszedł polecony (już 2-gie awizo) i tylko do rąk własnych. Wydać teściowej nie chcą ani też powiedzieć skąd jest. Czy jest jakiś myk żeby to jednak obejść i w najgorszym wypadku chociaż dowiedzieć się skąd to jest, albo wręcz przekazać informację zwrotną z datą mojego powrotu, żeby mogli to ponowić?
#poczta #przesylki #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@madstorm: Nie wiem jak to teraz działa, ale wiem jak bylo parę lat temu. Jeśli teściowa nie ma pełnomocnictwa do odbierania takich Twoich przesyłek to nic nie zrobi. Jeśli dostałeś drugie awizo to za kilka dni stracisz możliwość odbioru listu i wróci on do nadawcy. Wydaje mi się, że jedyną możliwą opcją jest to aby te awizo zachować dla numeru przesyłki i po powrocie do kraju na jego podstawie możesz
  • Odpowiedz
  • 0
@Space_Gopnik chyba tylko poświadczone notarialnie teraz przechodzi ... @MrsHyde dzięki, nie pomyślałem o tym żeby próbować pytać po powrocie. Liczyłem też na to że może jakiś wykopek pracuje na poczcie i może mi to sprawdzić ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@madstorm: Haha....xD To byś musiał mieć wyjątkowe szczęście i znaleźć wykopie, który jest w pracy i ma czas na coś takiego ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz