Wpis z mikrobloga

@falden: Twoja dedukcja zagalopowała troszkę za daleko, po prostu rozbawił mnie tytuł przelewu, a Ty już zrobiłeś mi profil psychologiczny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@trejn: Gdzie tam masz, że w ogóle byli małżeństwem? xD

Marta toczy wojnę z byłym partnerem, odkąd zaszła w ciążę, a ten momentalnie postanowił ją zostawić. Mężczyzna od sześciu lat wyzywa i obraża matkę swojego syna. Nie szczędził obelg nawet w momencie, gdy była jeszcze w ciąży. – Życzył mi, żebym zdechła – opowiada Kobieta.

Nawet pierwsze zdanie artykułu sugeruje, że mowa o alimentach na dziecko.
@trejn: no #!$%@? jakie zabawne o ja #!$%@?ę xD Zajrzałem wcześniej w ten artykuł. Wynika z niego, że koleś olał babę zaraz po tym gdy zaszła w ciążę. A teraz jak ona smie śmieć czegoś oczekiwać od niego. No chore, żeby dorosły facet musiał brać jakąś przynajmniej finansową współodpowiedzialność za swoje dziecko. No #!$%@?ło te głupie karyny. Laska miała ruchanie, ma bombelka i jeszcze żąda kasy. No idiotka.

Serio mam wrażenie,
@Creative3000: absolutnie nie jest to takie proste i działa w dwie strony. Mężczyzna też może domagać sie alimentów od żony, po prostu rzadko mu na tym zależy a jeszcze rzadziej spełnia warunki.

Bo ile znasz takich przypadków, w których mężczyzna rezygnuje z pracy, wszelkiej aktywności zawodowej by w pełni oddać się opiece nad żoną i domem a także starać sie o dziecko? Za to kobiety, które dosłownie nie wychodzą z domu
@Ohjeny: Ja znam osobiście faceta,który rozwiódł się ze swoją żona i zażądała od niego alimentów. Albo chociażby przykład tego polityka pana M.który też musi płacić na byłą żonę.Także,nie wiem czy to ekstremalnie rzadki przypadek :)