Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem.
W sobotę 16.11 miałem wypadek prawie straciłem dwa palce (jeden amputowany, drugi prawie), po operacji ustalono zmianę opatrunku po upływie 4 dni. I tu pojawia się problem, pomimo skierowania do poradni ortopedycznej najszybciej mogą ustalić wizytę na 12 maja (zmiana opatrunku) lub zapytać lekarza w trakcie dyżuru czy zostanę przyjęty. Tak zrobiłem po czym usłyszałem że nie ma szans, a kiedy poprosiłem o oświadczenie odmowy udzielenia pomocy zostałem siłą wyproszony z gabinetu.
Jakieś pomysły co mogę z tym zrobić? Mnie stać na prywatne leczenie ale mam też świadomość że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić.
#zalesie #medycyna
  • 10
@IHA1Ll ja nie moglem byc na pierwszej zminie opatrunku to poszedlem na sor. Powiedziałem ze palec #!$%@? mnie nawet po tramalu przepisanym po szyciu i sprawdzili co sie dzieje, oczywiscie opatrunek nowy zrobili.
@Lawonok: Dlaczego? Bo płacę ubezpieczenie z tytułu którego należy mi się opieka zdrowotna której mi odmówiono? Założymy że nie stać mnie na prywatnego lekarza i co wtedy? Mam czekać min 3 tyg. na zmianę opatrunku po operacji?