Wpis z mikrobloga

Jak mnie irytują takie Mandaryny co uważają że rozpoczęcie rozmowy od "co tam" jest #!$%@?,
nieoryginalne i prymitywne i jak bardzo one gardzą ludźmi którzy tak piszą..

Tymczasem "co tam" to najlepsze rozpoczęcie rozmowy jakie istnieje..

Jakbym dostał wiadomość:
-co tam?
to piszę np:
-leżę sobie. Bo jestem zmęczony w pindu.
-a co cię tak zmęczyło dziś?
no to piszę np że:
-biegałem.
-o a często biegasz? bo ja właśnie miałam zacząć i...
I już się #!$%@? rozmawia..

Albo inne:
-co tam?
-no gram se na kompie.
-w coś fajnego?
-w wiedźminka 3 świetna giera polecam, warto, zachowany klimat książek które też były świetne.
-czytałam wiedźmina też mi się podobał, a tak w ogóle to jaki gatunek książek lubisz najbardziej? Bo czytałam ostatnio takie fajne...
I się rozmawia kurde. Cokolwiek, nie?.

-co tam?
-no sram. I strasznie długo mi to idzie.
-o doprawdy. Mi się ostatnio wspaniale sra bo przerzuciłam się na taką dietę z warzyw morza którą widziałam na jakimś filmie. Przy okazji nauczyłam się gotować.
-a więc lubisz gotować? ja też coś tam robię w kuchni czasem to możemy kiedyś porównać nasze umiejętności... A co to był za film tak właściwie?
I się rozmawia #!$%@? MAĆ!

Tylko do tego potrzebny jest jakiś minimalny iloczyn inteligencji.
O co mam cię zapytać jak nic o tobie nie wiem?
O opis którego nie masz albo jest #!$%@? czy o zdjęcie na którym nic nie widać oprócz ciebie czy czekasz żeby ktoś zapytał czy cię bolało jak spadłaś z poziomu swojego ego na....
No. Właśnie tak.

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #takaprawda #gownowpis chyba pasuje tu też: #logikarozowychpaskow i #logikaniebieskichpaskow no i oczywiście #pasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@SandalzJezusa: zazwyczaj tak piszą tylko #!$%@? idiotki. Jak inaczej można zacząć rozmowę z dziewczyną kompletnie obcą, o której nic nie wiesz? Zawsze "co tam" "co porabiasz" "jakie plany na wieczór" itd. żadna w sumie nie miała z tym problemu.
@SandalzJezusa ale chodzi o jakieś emocje i impuls, jak podchodzisz irl to od razu masz coś, a tutaj tysieczna rozmowa o niczym po co tam. Tylko o to chodzi.

Jako różowa przerobisz setki rozmów o niczym, one się tym szybko nudzą stąd czekają na coś co się wyróżni i ułatwi selekcję.