Wpis z mikrobloga

To dalej jest KIA, czyli samochód, który w podstawce kosztuje 150k.


@wqdqweff: ile kosztuje podstawowe A4 w dieslu, a czy umieściłbyś na #carboners RS4? Albo nawet S4?

Stinger to świetne auto. 335 konne V6, napęd na tył lub 4 łapy, piękna linia. Niewiele jest takich aut. Porównanie do Tipo jest głupkowate.

Podstawowy Mustang też nie jest drogi, a to nie znaczy że Mustang GT z V8 nie robi roboty.

Trzeba być
  • Odpowiedz
@wqdqweff: W Carboners nie chodzi o to czy auto było drogie, tylko o to ze jest w jakis sposob nietuzinkowe, ma w sobie cos (niestety 90% obecnie robionych aut nie ma w sobie nic) a tu prosze, zwykla KIA zrobila stingera, naped z dobrej strony, silnik nie 1.2 quadraturbo tylko normalny. Moim zdaniem zdecydowanie pasuje do tagu.
  • Odpowiedz
@friboo: w sumie taka Kia jest nawet bardziej #carboners niż większość nudnych sedanów premium jak chodzi o przyciąganie spojrzeń. Za kolejną A4'ką, czy C-klasą na drodze raczej nikt się nie obejrzy, a za taką biedną Kią jak najbardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
tylko o to ze jest w jakis sposob nietuzinkowe


@friboo: no i ja właśnie nie sądzę, że jest nietuzinkowe na tyle, żeby pasowało do tagu. Jest to zwykłe auto, ani nie limitowane, ani nie drogie, ani nie wyróżniające się żadnymi osiągami.
  • Odpowiedz
@wqdqweff: jeśli uważasz za równie mało nietuzinkowe auto pokroju Stingera wyróżniającego się na ulicy, do pospolitego A4 - to nawet nie chce mi się odpowiadać na tak słabą zarzutkę XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@wqdqweff: od jakiej kwoty lub osiągów auto się kwalifikuje do tego tagu? Przecież ten stinger jest zajebisty niemal pod każdym względem, design, napęd, silnik, osiągi, co z tego, że KIA? xD

EDIT: w sumie z kim ja dyskutuje, w ten sposób można skomentować każdy samochód...

#carboners

audi


xDDDDDDDDDDDDDDDDDD

albo

#carboners

Honda


xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz