Wpis z mikrobloga

@Aplasidon: nie polecam Samsunga, mam najwyższy model sprzed 4 lat, pierwszy na tizenie, mimo 8 rdzeni muli gorzej jak telefon na androidzie, poza tym ograniczają jego możliwości, funkcje które kiedyś działały, są już niedostępne ... ale sam obraz spoko.
@Yosiemaelohey: Dlatego chciałem kupić jak zobaczyłem w tej cenie qled i myślałem że jest bardzo podobny do oled i to jeszcze w takiej cenie. Rozmiar ma znaczenie, bo mam duży salon i szkoda by było tego nie wykorzystać i kupić mniejszy tv.
Trochę mi szkoda kasy, ale wszędzie opinie że oledy najlepsze.
@Yosiemaelohey: To teraz już w ogóle nie wiem co wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale wiem jedno, przejdę się do sklepu i zobaczę jak duża równica jest między 65 q70 a jakimś 55 calowym oledem.
I zdecyduję pomiędzy q70 a lg c9.

Jestem graczem i nową konsolę na pewno kupię.
@Aplasidon: OLED jest zajebisty, ale jego trwałość na pewno będzie niższa niż LEDa.
Ja też szukam tv do salonu, ale u mnie mimo wszystko priorytetem jest wielkość - musi być 65, żeby było sensownie. Jeszcze trzy miesiące temu można było dostać zeszłoroczny 65B8 za 6500 - świetna cena jak na OLED, ale odpuściłem. Teraz sam nie wiem co wybrać, budżet mam podobny do Twojego i tak się waham między LG 65SM8600
@niceman
@Yosiemaelohey: Już chyba wszystko wiem i nastawiłem się na q70. Poczekam na jakąś promocję na pewno bo teraz szkoda mi wydawać tyle pieniędzy. Przeważyło to że tv będzie w mocno oświetlonym salonie no i te 65 cali które chciałem mieć od początku. Obraz dużo nie różni się od oledów z tego co widziałem także jest wszystko i do grania i oglądania filmów. Dzięki bardzo, jak kupię to dam znać, a