Wpis z mikrobloga

przez to że nie blokuję żadnych tagów na wykopie mimowolnie doskonle orientuję się w sytuacji formuły 1 i aferach big brothera, chociaż żadnej z wymienionych rzeczy nie oglądałem nawet przez minutę

no i okej

#ejmordo
  • 29
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: no ja bym tak nie mógł przeglądać mirko, za bardzo mnie to irytowało i pozablokowałem chyba połowę tagów żeby jakoś sensownie dało się przeglądać. Musisz być naprawdę opanowanym człowiekiem Wuja, szanuje
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: Ja właśnie dziś zablokowałem pierwszy tag w życiu - #bigbrother. Nie mogłem patrzeć na te gorące #!$%@? rozkminami na temat tych patusów. I na to, że siedzę tu z ludźmi, którzy autentycznie to oglądają i dają o to #!$%@?.

Drugi na liście do zablokowania jest #kononowicz, coś co jeszcze mniej rozumiem.
  • Odpowiedz
@WujaAndzej: Ogólnie to mam tak samo jak ty, ale zablokowałem Big Brothera, rozdajo i Kononowicxa.
Ale za to wiem kim jest Gekon Zeropunktowiec, kim jest Claire ''ty stara #!$%@? zmarnowałś mi 20 lat życia'' Williams, dlaczego Williams jest słaby czy kim jest Gigakubica #f1
  • Odpowiedz