Wpis z mikrobloga

@Cryptonerd_io: Nie no, aż tak źle nie powinno być, niektóre kobiety dojrzewają - tym bardziej te, co jednak podążają za mężczyzną, mają w sobie rigcz, pokorę, a nie są to dozgonne mentalnie nastoletnie buntowniczki i rządzicielki co ma być po ich, nawet jak to nielogiczne i szkodliwe, przytakiwać, bo jak nie po ich to facet gnój.
@nowywinternetach: No tak rozmowy tylko na żywo, jak kobieta ma okres to niech nie narzeka i się przyzwyczai. Wydaje mi się, że w ogole brak ci empatii. Czasami w danej chwili partnerzy sa od siebie daleko, czasem pisza nagle z wazną sprawą i jak rozmowy na messengerze nie mogą byc substytutem tych twarzą w twarz, tak wcale nie są bezwartosciowe. Co do głownegi tenatu to okres moze bolec bardzo, bardzo mocno.
@3033540: skończyła gimnazjum, czy tylko udaje starszą, że tak się #!$%@? xD?
Nie daj się w takie gówna wciągnąć, teraz jest foch, bo jesz, nie wiadomo, czy potem nie będzie gorszego foszyska, bo jak tak można nie poświęcać mi całej swojej energii.
No tak rozmowy tylko na żywo


@wespazjan: Tak, takie są tylko konstruktywne. Pisanina rodzi różne bariery, w tym nie widzi się drugiej osoby i ciężko poprawnie zareagować, robi się X rzeczy na raz itd.

jak kobieta ma okres to niech nie narzeka i się przyzwyczai


1. Jeśli pozwala mi narzekać to spoko, jest po równo, takie partnerstwo. Zwykle tak nie jest, facet jak marudzi i się żali to ciężko to kobiety
@nowywinternetach: Wlasnie w tym rzecz, że nic nie musisz robic jako partner, tylko wykazac wsparcie i zainteresowanie, a jak jestes blisko to zrobic herbatę i podac koc. Budowanie relacji opiera sie też na takich małych gestach. Sam piszesz o tym ze kobiety rzekomo nie przejmują sie mezczyznami kiedy im jest zle, a jednoczesnie twierdzisz, ze jak zali się ze ją boli to można ją olać XD. Wspolczuje ze trafiales na osoby,
Wlasnie w tym rzecz, że nic nie musisz robic jak partner, tylko wykazac wsparcie i zainteresowanie


@wespazjan: Doskonale o tym wiem, lecz nie w tym wypadku. Zresztą jak już tak wziąłeś się za rozmowę napisz mi co mógł odpisać "okej, współczuję, wybacz, ale idę jeść". Taka kulturka, nie? ;> A jak nie ma tego słówka "współczuję" to WOJNA i związek się psuje, konflikt charakterów, rozstanie najlepiej! Z byle błahego powodu. Tak
widać że nie umiesz into związki. Trochę to smutne bo wystarczyło okazać trochę zainteresowania bo faktycznie może być coś nie tak. I dziewczyny są bardziej emocjonalne więc wystarczyło troszkę wykazać współczucia i tyle.


@PiersiowkaPelnaZiol: #!$%@? jaki beciak to ja nawet nie xD chłopie laski tak robią, żeby wymusić atencję, idź im jeszcze kwiatki przynieś i przepraszaj
@nowywinternetach: Tak, wlasnie tak móglby napisac - że wspolczuje i poswiecic jej doslownie minutę uwagi. Na tym polega partnerstwo. Nie chce mi się mieszac w twoje anegdotyczne dowody na to jakie to kobiety są straszne, ty to przezyles, ale nie zkresla to wszystkich. Poza tym, mowilem już ze moim zdaniem ona zareagowala zbyt ostro. I tak, wiekszosc swojego zycia mialem okres, teraz juz nie, ale nie wspominam tego dobrze. PMS daje
@wespazjan: Ja wiem, te kwieciste formułki są spoko, trzeba się kochać, wspierać, szanować, być na siebie uważnymi, małe gesty. Ja te formułki znam. Od kobiet. Tych kobiet, które tego nie stosowały a dużo o tym mówiły i wymagały, ale mniej od siebie. Czy to anegdoty co napisałem, nie, to tendencja społeczna.

PMS daje objawy zblizone do depresji i nerwicy, a same skurcze w trakcie okresu niemilosiernie bolą.


Ja Ci coś powiem.
widać że nie umiesz into związki. Trochę to smutne bo wystarczyło okazać trochę zainteresowania bo faktycznie może być coś nie tak. I dziewczyny są bardziej emocjonalne więc wystarczyło troszkę wykazać współczucia i tyle.

A tu zaczyna się festiwal jaka laska jest jebnieta.

Współczuję wam czasami.

Pozdrawiam


@PiersiowkaPelnaZiol: Robienie dramatu z niczego to typowy shittest, relikt prymitywnych zachowań jaskiniowych.

Jaka #!$%@? emocjonalność i wrażliwość, kobiety są skrajnie niewrażliwe na robienie swojej połówce