Wpis z mikrobloga

Siemanko Mirki właśnie dowiedziałem się, że mam guza jadra 2cm #!$%@?. Jest szansa ze sie z tego wylecze? Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym? Na razie nic nie mówiłem nikomu. Smutno mi troche, z dnia na dzien życie mi się zawaliło.
Przy goleniu jajek wyczułem, jakby ktos chcial wiedziec.
Pozdrawiam Was
#nowotwory #lekarz
cieplatatralover - Siemanko Mirki właśnie dowiedziałem się, że mam guza jadra 2cm #!$...

źródło: comment_X7yPqHBCVPw1hRYIHkRzQ9w85j42OfYR.jpg

Pobierz
  • 90
@cieplatatralover: jestem w temacie bo miałem podejrzenie guza tylko na innym organie. Rezonans magnetyczny na szczęście wykluczył.
Co ci mogę powiedzieć to na pewno to, że guz jądra to jeden z tych gdzie są najlepsze rokowania. Utną ci jajko, #!$%@?ą chemię i zapomnisz, że w ogóle go miałeś.
Dosyć popularny temat wśród kulturystów i ogólnie profesjonalnych sportowców korzystających ze sterydów anabolicznych. Nawet na sfd była relacja jednego z użytkowników forum, który
@cieplatatralover: nie wiem jaka jest szansa, ale Lance Armstrong miał nowotwór jądra z przerzutami do mózgu i dziś jest wony od raka. Amerykański #!$%@? jedzenia na czas, z polskimi korzeniami, furious pete czerwiński też miał/ma raka jądra do dziś żyje, ale chyba ma jedno lub oba jądra usunięte i protezy w ich miejscu, chyba oba bo pamiętam że robił filmik o tym, że musi substytuować hormony. Są różne typu nowotworów i
@cieplatatralover o Mirek, ja to mam już za sobą ( ͡º ͜ʖ͡º) będziesz żył! Trzymam kciuki żeby nie było przerzutów bo ja się rok #!$%@?łem z chemią i wycinaniem guzów z węzłów chłonnych i płuc, łącznie 4 operacje.
Jak chcesz szybki i tani test czy jest raczysko czy nie polecam testy ciążowe :D a tak bardziej serio to leć jak najszybciej do lekarza po skierowanie na markery