Wpis z mikrobloga

co za bzdura, z dnia na dzien bez powiadomienia jakkolwiek allegro zmienilo mi stare ponad 15 letnie konto na to gowno nazwane allegrolokalnie, z ktorego sprzedaz w teorii uproszczona do granic możliwości jest za prosta, cep jest bardziej skomplikowany!!! nie ma porzadnego edytora aukcji, nie ma mozliwosci zwrotu prowizji przy zwrocie produktu przez kupujacego, nie mozna zamowic paczki po przez allegro polaczonym z nim serwisem sendit czy paczkomatami allegro (teraz czlowieku jestes zmuszony do wiekszych oplat za wysylke gdziekolwiek), informacje nt tego do kogo i gdzie mamy wyslac paczke sa niekompletne w serwisie www i musimy poslugiwac sie emailem, ktory otrzymujemy po sprzedazy (jakby nie mogli wszystkiego ogarnac po przez portal), brak mozliwosci ponownego wystawienia przedmiotu lub kilku sztuk!, do tego na telefonie przy dluzszej rozmowie z kontrahentem nie da sie przewinac czatu do gory !?! do tego obrazy wysylany w czacie to absurdalne miniaturki na ktorych nic nie widac! zdjecia sa bardzo niskiej jakosci, rozmazane, duza kompresja a przez to brak mozliwosci zweryfikowania co i w jakim stanie kupujemy! ten serwis to jakas wczesna wersja alfa z niedopracowanymi pomyslami a przede wszystkim brakiem podstawowej funkcjonalności, do tego te cholerne przekierowania na stary serwis allegro gdzie tak naprawde mozemy tylko wyplacic kase i oplacic rachunek i nic poza tym! musze jeszcze wspomniec o braku mozliwosci sprzedazy czegokolwiek komus na raty payu gdzie czesto przy drozszych rzeczach to byla podstawa, ogolem tragedia, niech sie niesie i wlodarze allegro zrobia cos z tym a jak nie to trzeba sie przerzucic na inne, alternatywne serwisy
#allegrolokalnie #allegro #brakmozliwoscizwrotuprowizji
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wychwalany: szukając w allegro powinno Ci znaleźć aukcje z allegrolokalnie i Cie przekierować, przynajmniej w teorii ()
  • Odpowiedz
@kamil-zagorski: Masakra... właśnie dziś chciałem coś wystawić i mi się to gówno włączyło. Gdzie są Allegro Paczkomaty ja się pytam??? Teraz mi będą mówić, że za wysyłkę chcę sobie zgarnąć (bo paczka C już kosztuje 16zł, jak wysyłasz prywatnie). To AllegroLokalnie to straszna padaka... Źle to wygląda, nie kupiłbym tam nic osobiście i jeszcze te kwadratowe zdjęcia... Najgorsze, że sami sobie to zrobiliśmy - nie ma alternatywy ( ͡° ʖ
  • Odpowiedz