Wpis z mikrobloga

@puzonyyx: lajkujac prawie każda wychodzi zawsze wyjdzie wiecej par. Ja lajkuje rozsądnie tak co 4-5 tylko te które mi się podobają tobie też polecam. Powiedzmy też sobie szczerze szansa otrzymania lajka od różowej 3/10 to powiedzmy 80% a od takiej 8/10 to bd już powiedzmy 30%
@anonanonimowy321: Spokojnie, stopniowo. Najpierw odpisuję tym, które napisały pierwsze. Później przeglądam resztę od najstarszych, kasuję grube, z brzydkimi twarzami, lewaczki, wegefeministki i ofensywne opisy w stylu "nie lubię x, jak nie masz/nie jesteś y to nie pisz". Zostaje tego dosyć mało i na tyle sensownych, że można się pokusić o jakiś indywidualny opener. Jak jest więcej, to nieco brzydsze dostają jeden z "klasera skutecznych zaczepek" i jak wykazują inwencję to ciągnę
@puzonyyx: ja mam w parach od wyboru do koloru Lasek 8-10 nie są mi te pary do niczego potrzebne. Nie spotykam się już bo na spotkaniach mi nie wychodzi. Wszystkie są dynamiczne a ja jestem spokojnym gościem no i przegrywem. Pozatym lecą od nich przechwalki o imprezach, ilości znajomych, studiach itp a mnie takie czynności nie dotyczą.
@anonanonimowy321: Mnie się właśnie pisać z tymi laskami nie chce, bo przerobiłem już tyle tego, że zaczyna mi się zlewać w jedną szarą masę. Jeszcze jak fanie i błyskotliwie odpisują, to git, ale to rzadkość. Większość to jednak zamuła, pytania gdzie pracuję, czy czego szukam na Tinderze, aż mi się #!$%@? ulewa jak dziecku kaszką.