Wpis z mikrobloga

Z czego wynika moda na tatuaże w ostatnich latach? To jakiś sposób na wyrażenie siebie? Jest to coś co chciałbym pokazać światu? Udowodnić sobie? Jak to z tym jest?


@AryanWonderBoi: Nie wiem, ale jak widzę kogoś z dziarą to automatycznie tracę do niego zaufanie. Nie robię tego specjalnie, po prostu uważam podświadomie takich ludzi za niestabilnych.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AryanWonderBoi: chyba tylko po to żeby #!$%@?ć niektórych wykopów xD. A tak na serio no to moda i rosnące przyzwolenie społeczne. Ja gdyby nie to że jestem chudzielec a jeszcze nie wiem czy chce zostać szczypiorem że tak powiem czy nabrać trochę masy to póki co nie mam w planach się dziarać, bo nie wiadomo jak potem się taki tatuaż zachowa. No ale jakbym miał robić to podchodzi coś pod wyrażenie
wydaje mi się że w polsce tatuaże nie koniecznie były postrzegane jako element recydywy.


@AryanWonderBoi: Były tak postrzegane i to praktycznie od zawsze, zresztą samo potoczne słowo "dziara" pochodzi właśnie z gwary więziennej. Właściwie jeszcze w okolicach przełomu wieków tatuaż był traktowany jako coś... no może już nie prosto z kryminału, ale nadal jako ozdoba typowa dla ludzi, którzy z takimi klimatami w jakiś tam sposób sympatyzują. Dopiero ta obecna moda