Wpis z mikrobloga

Z czego wynika moda na tatuaże w ostatnich latach? To jakiś sposób na wyrażenie siebie? Jest to coś co chciałbym pokazać światu? Udowodnić sobie? Jak to z tym jest? Nic do dziarek nie mam (no w dobrym guście ofc xD), ale jakoś trudno mi znaleźć powód tak ogromnego hype'a na to.

#tatuaze #kiciochpyta
  • 52
  • Odpowiedz
@Idesiku_Nago: To zależy, w takiej Azji nadal jest to postrzegane jako coś sugerującego powiązania z mafią. Scrollując np. tinderka dużo jest nastek które mówią że uczą się dziarać, że dziary sa zajebiste i tak dalej. I ok, powiedzmy po 18stce. Ale imo zezwalanie ludzi <18yo na to aby sobie tatuaże robili to już lekka przesada. No ale to już subiektywizm.
  • Odpowiedz
@AryanWonderBoi: bo jesli jesteś okolicach 20 to wlasnie dzieki takim ludziom jest przyzwolenie. Moja mama jak zobaczyla moj pierwszy to spytala czy to na stale i co ludzie powiedzą. Jak jestes starszy to zrozumiesz jak mlodszy to inaczej na to patrzysz i dla młodszego pokolenia jest to jak najbardziej normalne.
  • Odpowiedz
@jndr00: No fakt, 22. W sumie moi rodzice też trochę dziko do tego tematu podchodzą. Brat babci ma wydziaraną na pół ręki pół gołą babe więc w sumie dziwne że jakoś miałyby mnie dziwić tatuaże u innych młodych. xD
A ile masz obecnie tatuaży?
  • Odpowiedz