Wpis z mikrobloga

  • 281
Widzę na wykopie że trwa festiwal #!$%@? w postaci bezkrytycznego wychwalania policji bo he he zabijają kibolskie zwierzęta. Szkoda że większość z wykopków w życiu nie miała styczności z prewencją . To co czasami policja #!$%@? woła o pomstę do nieba a ze staniem na straży prawa to niekoniecznie ma coś wspólnego. Ćwierćmózgów w białych kaskach rożni to od kiboli że mają przyzwolenie władz i społeczeństwa na wszystko by jak najbardziej uprzykrzać kibicom życie. Co by się nie stało to kibic jest winny a policjant usprawiedliwiany. Wybierzcie się parę razy na wyjazd swojego klubu i sami zobaczcie, ja byłem i na tego podstawie to piszę. #mirkohooligans #konin #kibole
  • 86
  • Odpowiedz
Wybierzcie się parę razy na wyjazd swojego klubu i sami zobaczcie, ja byłem i na tego podstawie to piszę


@zbyszko17: Zawsze mnie jedna rzecz zastanawia. Jak wy te race na mecze wnosicie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Z wagonów wysiedli zamaskowani pseudokibice. Byli uzbrojeni w kije i pałki. W pewnym momencie z zamiarem ataku zaczęli biec w stronę policjantów. Z ich zachowania jednoznacznie wynikało, że dążą do bezpośredniej konfrontacji.


@boguchstein: ciekawe jak reaguje na takie sytuacje amerykańska policja.
  • Odpowiedz
Wybierzcie się parę razy na wyjazd swojego klubu i sami zobaczcie, ja byłem i na tego podstawie to piszę.

@zbyszko17: Ja też bywam na wieku wyjazdach w Polsce jak i w Europie i powiem Ci tak: Jak jest spokój i normalnie się ludzie zachowują to policja także jest spokojna Jednak jak zaczyna się #!$%@? różnej maści to #!$%@? dostaniesz wszędzie, czy od polskiej policji czy jakiejkolwiej innej (hiszpańska. to w
  • Odpowiedz
skoro tak uważasz że na innych dyscyplinach jest tak spokojnie to jeszcze niewiele w życiu widziałeś dziecko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@vin42: ta, też nie cierpię takich wykopków co w dupie byli gówno widzieli a się mądrzą

Pamiętam jak w 2012 byłem na meczu żużlowym i jakiś kibol oblał piknika piwem. Ale była zadyma!
  • Odpowiedz
@vasco_da_gama: na żużlu są #!$%@? z Leszna, lubuskiego i Torunia i #!$%@?ą cyrki (nie ma mocnych klubów piłkarskich, więc największe zjeby wybierają żużel, a w innych ośrodkach kibole chodzą sobie na piłkę). Szkoda że robią złą reklame tym normalnym. Kibice Sparty najczęściej zachowują się okej, no może wobec Leszna trochę słabiej, które prowokuje cały czas.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@zbyszko17: @shinX: @BaronUngern: ktoś mi wytłumaczy dlaczego w takim razie dajecie się traktować jak zwierzęta i bierzecie w tym udział? Ja mam godność i w życiu nie pozwoliłbym, żeby zapakowano mnie jak do wagonu bydlęcego, a na dworcu traktowano jak Żydów wiezionych do obozu. Czemu jeden z drugim nie pojedziecie sobie normalnie jak biały człowiek indywidualnie na mecz?
  • Odpowiedz
@resuf: Bo indywidualnie dostaniesz mandat za #!$%@? kibla lub elementów infrastruktury a grupowo masz szansę się uchować. No i kto wniesie race czy sektorówkę zasłaniającą wszystko?
  • Odpowiedz
@Portowiec: a ja myślałem kiedyś, że rzeczywiście wiesz co nieco o wyjazdach itd ;-) Może jeszcze jesteś młody ale ja pamiętam takie akcje jak gazowanie wagonu rodzinnego bo ktoś wyskoczył na dworcu po fajki do okolicznego sklepu, ścieżka zdrowia razem z sokiem (w imię zasad), jak rozpoczęła się era telefonów komórkowych to wyciąganie kart pamięci i ich utylizacja lub przymusowe kasowanie nagrań z interwencji dzielnych policjantów, skakanie po głowie młodej
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker: W Białymstoku dzieciak był poparzony bo debil mu race pod nogi rzucił? To faktycznie piro bez powodu zakazane
Kij, że przez dym przeszkadzacie innym oglądac, że to śmierdzi. Ważne żeby hehe odpalić bo tak jest fajnie dla ciebie. Najśmieszniejsze jest to, że większość kiboli nawet nie idzie oglądać meczu
  • Odpowiedz
No ja miałem z nimi kilka razy do czynienia, tzn ratowali mi dupe np. Raz: bo jakiejs gromadzie ameb nie podobalo się ze mam zieloną koszulkę (barwa górnika zabrze) a oni przecież idą za ruchem Chorzów i mam być na niebiesko, jak cała dzielnica. Btw bawet nie wiecie jak się spokojnie zrobiło od kiedy ten klubik rUCH Chorzów spadł gdzieś tam do 6 ligi. Przecież to była sama patola, mafia i dno
  • Odpowiedz
@resuf: jakiś problem z pojechaniem autem na mecz (bla bla, albo swoim?) lub flixbusem? Trzeba jechać akurat pociągiem? Trzeba akurat jechać przed samym meczem z patologią xd? Nigdy nie ogarnę ludzi, którzy w się to bawią.
  • Odpowiedz
@zbyszko17

Ja mialem. Wiesz ile razy mnie spisywała prewencja bo chlalem po parkach, bo przechodziłem na czerwonym, bo petowałem na przystanku i żyje... Wiesz dlaczego?

BO NIE #!$%@?ŁEM POLICJI, NIE RZUCALEM SIĘ NA NIĄ I CO NAJWAŻNIEJSZE, SKORO DAŁEM SIĘ ZAUWAŻYĆ TO POKORNIE PRZYJMOWAŁEM MANDAT.

Gdyby nie to #!$%@? w białych kaskach, to posrany wychodziłbyś z domu do żabki... A wracając do domu zauważysz brak telewizora, bo byle obszczymur nie miałby
  • Odpowiedz