Wpis z mikrobloga

  • 281
Widzę na wykopie że trwa festiwal #!$%@? w postaci bezkrytycznego wychwalania policji bo he he zabijają kibolskie zwierzęta. Szkoda że większość z wykopków w życiu nie miała styczności z prewencją . To co czasami policja #!$%@? woła o pomstę do nieba a ze staniem na straży prawa to niekoniecznie ma coś wspólnego. Ćwierćmózgów w białych kaskach rożni to od kiboli że mają przyzwolenie władz i społeczeństwa na wszystko by jak najbardziej uprzykrzać kibicom życie. Co by się nie stało to kibic jest winny a policjant usprawiedliwiany. Wybierzcie się parę razy na wyjazd swojego klubu i sami zobaczcie, ja byłem i na tego podstawie to piszę. #mirkohooligans #konin #kibole
  • 86
  • Odpowiedz
@zbyszko17: nie miałem styczności z prewencja osobiście, widziałem dużo nagrań. Za to mój brat ma miał przez prawie dwie dekady przyjemność naprawiać autobusy komunikacji miejskiej podstawiane kibicom. Jak zabrakło Ikarusów i trzeba było dawać w miarę nowe, niskopodłogowe to już w ogóle się ryczeć chciało. Monitory i wyświetlacze wewnetrzne, kasowniki zawsze zdejmowane (koszty), ale i tak zniszczenia takie że koszty w grube tysiace. Na autobus. Co mecz z naszych podatków.
  • Odpowiedz
kibicami jeżdżącymi na wyjazdy jest cały przekrój społeczeństwa ale oczywiście wszyscy kibice to kryminaliści i gangsterzy


@zbyszko17: xDDDDD

Przepraszam, rozbawiles mnie. Na mecze chodzę regularnie od 15 lat i stężenie skrajnych idiotów jest zdecydowanie dużo większe niż gdziekolwiek indziej. Ale jak mialem 17 lat to też pisałem tak jak ty, spoko.

Jeszcze gangsterzy xd. To dno społeczne jest absolutnie za głupie aby być jakimkolwiek gangsterem. I ogólnie nie mówię ani
  • Odpowiedz
- zamykanie wszystkich stacji benzynowych po drodze żeby czasem kibice niczego nie kupił albo nie poszedł nikt do WC


@zbyszko17: Tak, policja zamyka te stacje, mają taką moc. Przychodzą, mówią "prosze zamknąć biznes bo wpiehdol", a właściciel grzecznie zamyka XD

Jakim prawem jesteś w stanie włączyć przegądarkę z taką umysłowością XD
  • Odpowiedz