Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem dlaczego wydajecie wyrok na nieżyjącego gościa. Dlaczego jesteście jednostronni?
Bo prawdopodobnie był dilerem i znaleziono przy nim nożyczki? Za handel narkotykami nie ma w Polsce kary śmierci, jeżeli zaatakował policjanta nożyczkami i policjant nie miał innej możliwości, to strzelił i tyle.
Policja jest od złapania przestępcy, a od wymierzania sprawiedliwości sąd.

Przypominam, że NIEOFICJALNIE policjant został zaatakowany.
Nie chce stawać po stronie nieżyjącego, ale odbijam piłeczkę do Was:
1. Dlaczego nie ma obszernego stanowiska policji + ujawnionego monitoringu?
2. Jeżeli policjant strzelił, bo był atakowany, to zwyczajnie spanikował. Dlaczego tak myślę? Mógł użyć paralizatora.
Jakie byłyby tego plusy? Policjant miałby czystą głowę i nie miałby teraz problemów psychicznych.
3. Młody miałby szanse na resocjalizacje, która jest wątpliwa w Polsce, ale jednak zawsze coś...
#policja #polska #konin
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seebra: Skarga nic nie da bez danych pana policjanta, już to przerabiałem. Przedstawić się w zwyczaju nie mają, na prośbę też chętni nie są - nie mówię, że wszyscy, ale większość. Żądanie protokołu może wiązać się z dostaniem w głowę lub wywiezieniem na dołek. Zwyczajna krakowska policja... Chociaż nie powiem... czasem trafią się ludzie.
  • Odpowiedz
@Reiter: Ale Ty gadasz głupoty. Kazda skarga jest rozpatrywana,piszesz o której godzinie miało miejsce legitymowanie i gdzie,na podstawie danych w systemie sprawdza się,jaki policjant ma dany rejon.
A z czego Ty byś chciał protokół? Żeby trafić na dołek musisz być zatrzymany ,czyli musisz popełnić jakieś przestępstwo.
  • Odpowiedz
@Seebra: protokół z przeprowadzonych czynności. Legitymowanie, sprawdzanie kieszeni, co miałem przy sobie itp. Na moją prośbę policjant musi sporządzić takie papiery, a jeżeli ich nie ma... to mu przywiezie patrol z komendy - raz miałem taką sytuację.

Nie gadam głupot. Byłem kiedyś na komendzie złożyć skargę i mnie wyśmiano, że bez danych policjantów, to sobie mogę.
  • Odpowiedz
@Reiter Protokol z takich czynności jest tylko do kontroli osobiste ,jeżeli sam powiesz że go chcesz.
No i dobrze Ci powiedział,skargę ustna to sobie możesz złożyć wiesz gdzie :D następnym razem napisz skargę pisemną do danej komendy wojewódzkiej i zobacz czy też Cię wyśmieją ;)
  • Odpowiedz
@Seebra: Skąd wiesz, że była ustna?
Czego nie rozumiesz? Napisałem jasno, że na moją prośbę muszą wystawić, a w konsekwencji będzie p--------o i wystawi, albo postraszy dołkiem i człowiek zrezygnuje.
  • Odpowiedz