Wpis z mikrobloga

A co, jest dorosły?


@JulienSorel: Ja jebe, właśnie ten dzisiejszy świat jest jaki jest bo dorosłych uważa się za dzieci i im pobłaża. Normalnie 21-latek według twoich norm to bobas. A później wychowane roszczeniowe pokolenie z dwiema lewymi rękami. Tekst dnia 21-latek to nie dorosły chłop.

Miałby 1000 okazji na zmianę życia, ale jakiś krawężnik go tego
  • Odpowiedz
za małolata razem z ziomeczkami dzwoniliśmy sami na siebie na policję tylko po to by od nich pouciekać. Ogólnie odwalaliśmy grube i głupie akcje w Twoich oczach byliśmy patologią w #!$%@?


@StoSloty1488: A teraz być może jak ktoś cię oklepie czy okradnie nie będzie radiowozu bo policja biega za takimi idiotami. To jak z karetkami, dzwonią po nie żeby im recepte wypisać. Z resztą jak 21-lat mieliście to tak robiliście?
  • Odpowiedz
@Ciamon: Tak jak w każdym innym kraju na świecie służby mundurowe mają zajęcia ze sztuk walki, samoobrony i technik obezwładniania. Wszystko jednak pięknie wygląda na ćwiczeniach, gdzie wiesz jakie ruchy zostaną wykonane i napastnik używa gumowej atrapy noża lub innego niebezpiecznego narzędzia. Idąc Twoim tokiem myślenia, w USA nie powinni strzelać w stronę osób uzbrojonych w broń białą tylko iść na nich z wypiętą klatą i rozbroić ich ręcznie.

Tak
  • Odpowiedz
@CukrowyWykop: wyjmij tego kija z dupala. Smieje się bo się oburzasz i będziesz mnie moralizował za robienie w #!$%@? policji 12 lat temu gdzie mieliśmy nie więcej niż 18 lat. Myślisz że wtedy ktoś myślał że policja może mieć ważniejsze rzeczy do robienia? Mamy się odstrzelić teraz z powodu robienia durnych rzeczy kilkanascie lat temu?
  • Odpowiedz
le głupoty wygadujesz... A jak dziadek ze sklepu ukradnie batonika i będzie uciekał, bo ma demencję, to policja ma prawo go #!$%@??


@JulienSorel: Nie, prawo w takim wypadku zakazuje użycia broni, po co głupio się pytasz?

XD weź się zastanów może, świat nie jest
  • Odpowiedz
Jak ktoś u góry napisał, szkoda chłopaka ale sam sobie jest winien. Zapewne. Bo to jeszcze zależy od wyroku sądu.

Ale przekreśla ie 21 malolata, że jak sam sobie pościeli tak się wyspi to już poziom zakompleksionego gnojonego w szkole wychodka.

Ogólnie yo ładne polactwo z was wychodzi, a tak się z Januszy smiejecie, głupcy
  • Odpowiedz
@Annaroth:

Dokładnie. Zarówno szkalowanie policjanta jak i chłopaka całkowicie nie na miejscu. Jeżeli naprawdę padły ostrzeżenia przed oddaniem strzałów, a dzieciak miał przy sobie ostre narzędzia to na miejscu policjanta pewnie bym się zachował tak samo (moje zdrowie lub życie vs zdrowie lub życie dilera), dodatkowo jestem w 100% pewien, że strzał nie miał być śmiertelny.

Temat jest złożony, ale według mnie największą część winy za tą sytuację i tak
  • Odpowiedz
@Juan_xD co za idiotyzm XD użycie broni za ucieczkę, bo sprzedawał. I TO DZIECIOM!!! puknij się w główkę koleżko. dorośli niech biorą co chcą, a dzieci niech pilnują
  • Odpowiedz
@aarahon: @Oude_Geuze: Przecież on uciekał i wiadomo, że miał nożyczki przy sobie więc albo uciekał albo walczył tymi nożyczkami na tych policjantów. Nigdzie nie pisze jak potoczyła się akcja; jak go przyczaili czy juz na niego wcześniej polowali...
  • Odpowiedz
@Analitykzbozejlaski1_-:

Muszą dysponować środkami lepszymi od potencjalnych przestępców, żeby nie skończyło się to tak jak w Meksyku.

Najpierw "pięciu uzbrojonych w broń białą i palną", teraz "żeby nie skończyło jak w Meksyku". No masz talent do homeryckich porównań gościu, muszę Ci to oddać. Przypominam że mówimy osiedlowym szczawiku uzbrojonym w nożyczki. Który uciekał. Ale wiadomo, nożyczki w plastiku to tzw. "konińska maczeta". A sam Konin nie bez
  • Odpowiedz
@Dutch: Szczawik? Typ miał 21 lat i #!$%@? mnie to, że był szczawikiem czy nie. Nie trzeba ogromnej siły żeby wyrządzić komuś krzywdę ostrym narzędziem, a jeżeli do tego ktoś jest pod wpływem różnych substancji to i strzały w tkanki miękkie gówno dają. Takie rzeczy, że strzałem w udo kończysz zabawę z napastnikiem to tylko na filmach.
  • Odpowiedz