Wpis z mikrobloga

@Juan_xD:

konsekwencji swoich czynów


Plis usuń konto. Konsekwencja uciekania przed policja jest smierć? Chłopak jeszcze mógł wyjść na ludzi, to był młodzik.

Z pewnością narkotyki znikną z ulic, bo policjant zabił dzieciaka.
  • Odpowiedz
@polikarp-ciasto: jakie nabijanie się ze śmierci? Przecież ludzie tutaj cieszą się, że został powstrzymany diler który mógł doprowadzić do śmierci niewinnych (a czasem i nieletnich) ludzi. Więc to nie jest nabijanie się ze śmierci tylko pochwała życia jak fraszki Kochanowskiego
  • Odpowiedz
@JulienSorel: konta nie usunę, policja nie może pozwalać na ucieczki, bo każdy by próbował. Podejmując próbę ucieczki musisz liczyć się z konsekwencjami, że użyją broni, a nie myślenie w stylu „a spróbuję, nie mam i tak nic do stracenia”.
  • Odpowiedz
@Juan_xD: ale głupoty wygadujesz... A jak dziadek ze sklepu ukradnie batonika i będzie uciekał, bo ma demencję, to policja ma prawo go #!$%@?? XD weź się zastanów może, świat nie jest czarno-biały. Ktoś może być na psychotropach, pijanym i nie być w stanie trzeźwo ocenić sytuacji, stad ucieczka. To nie jest powód, żeby do kogoś strzelać xD

Ja kiedyś nie zauważyłem, ze policjant kazał mi się zatrzymać na kontrole drogowa. Na
  • Odpowiedz