Wpis z mikrobloga

@Analitykzbozejlaski1_-:
Dlatego mówię, cieszmy się że nie miał przy sobie cyrkla ani sekatora. Koniński patus z cyrklem po kresce szczura jest jak skrzyżowanie Rambo, Punishera i radzieckiej Car-Bomby, prawdziwie niepowstrzymany. Tutaj szczęśliwie wystarczył ustawowy ostateczny środek przymusu w postaci użycia broni ostrej. Do walki z cyrklem potrzebny byłby pluton czołgów i ogłoszenie stanu wyjątkowego.
  • Odpowiedz
@Juan_xD Nie może ale pozwala, jak jest większa grupa dresów to za bardzo nie chcą się angażować, w przypadku osób z bronią np. nożowników też nie odstrzela jak ucieka, kolejna sprawa w pierwszej kolejności chyba są szkoleni aby strzelać w kończyny czy miejsca gdzie nie zabiją a tylko zranią
  • Odpowiedz
@alphabeta: a widziałeś kiedyś człowieka po dopach albo koksie? To nie jest takie łatwe nawet z chłopakiem 60kg żeby go spacyfikować. Zresztą policja to zawsze będzie taki chłopiec do bicia. Zrobią coś - źle, nie zrobią też będzie źle. Poza tym jak ktoś wyskakuje na Ciebie z nożyczkami to, lecisz z nim na zapasy tylko dlatego że waży 60kg? XD
  • Odpowiedz
@ScaffTag: Gościu, ja nie jestem policjantem. Oni powinni być wyszkoleni do radzenia sobie z takimi sytuacjami lepiej niż od razu sięgać po broń. I co teraz? Będą strzelać do każdego obszczymura?
Żeby było jasne, nie twierdzę z góry, że sytuacja nie była trudna, ale przyjmowanie z miejsca, że strzał paść musiał, bo nastoletni ćpun poderżnąłby im gardła nożyczkami jest niedorzeczne.
  • Odpowiedz
zamiast tego dilował amfe i leciał z nożem na policjanta


@Tank1991: Jakiś dowód na potwierdzenie tych słów?

Poza tym przypominam, że w normalnych, cywilizowanych krajach - Portugalia, Hiszpania, Czechy- dekryminilizuje się narkotyki, ponieważ 'war on drugs' nie działa i powoduje więcej szkód niż pożytku. Jeśli chcesz mieszkać w kraju, gdzie policja strzela w plecy dilerom to zapraszam do meksyku lub Brazylii. Będziesz codziennie widywał trupy na ulicach.
  • Odpowiedz
@mietkomietko: Z tego co kojarze to uczeni sa strzelac w korpus. Bo po pierwsze jest to ostateczne zachowanie, po drugie jak juz strzelasz to zeby zabic i po trzecie strzelasz tam gdzie najwieksze szanse trafienia zebys nikogo niecxhcacy nie postrzelil. Ale moge sie mylic
  • Odpowiedz
@alphabeta: mogę się mylić ale według mojej wiedzy gdy ktoś atakuje funkcjonariusza to możesz oczywiście radzić sobie z takimi sytuacjami inaczej niż bronią. Pytanie tylko czy warto? Masz w domu rodzinę do której chcesz wrócić. To jest prosty wybór. Podejmujesz taką decyzję która pozwoli Ci zminimalizować szansę na zadanie Ci obrażeń. I nie ma znaczenia czy to będą nożyczki, gwóźdź, igła czy nóż.
  • Odpowiedz
@ScaffTag: Wolę jednak żeby policjant zastanowił się dwa razu zanim sięgnie po broń i chcę, żeby ktoś dokładnie sprawdził co się stało. Jeśli ktoś ma myśleć "lepiej strzelę, na wszelki wypadek, bo rodzina czeka" to niech nie wstępuje do służby.
Pamiętam jak wykop szydził z sebixów atakujących policję po podobnym przypadku we Wrocławiu. Jak się skończyło wiadomo.
  • Odpowiedz
W jakim sensie "ktoś" czyli kto i jak ma sprawdzić co się dzieje? Rozumiem, że policjant widząc napastnika z ostrym narzędziem kierującego się w jego stronę ma się zastanawiać?
  • Odpowiedz
@JulienSorel ale ty masz #!$%@? w tej pustej czaszce, też ćpasz i bronisz kolegę po fachu ? policja jest od pilnowania porządku i zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom. Ćpun dostał prosty nakaz zatrzymania się ale jego orzeszek przepalony narkotykami nie ogarnął i dostał kulkę. Tak jak kolega wyżej wspomniał to był już odpad społeczny do utylizacji. Jak ćpasz tak masz.
  • Odpowiedz
@Juan_xD: jesteś #!$%@? jak większość tych wykopków, rozumiem zwala zwałą czasem można z czegoś pocisnac bekę, ale życzę żeby Tobie matkę czy kogokolwiek z rodziny #!$%@? to nawet nie zajrzysz na ten wykop i oby to poszło na Polskę to będę pisał Ci durne komentarze typu dobrze, że zdechła, tak jak i inni to robią, mało kto wie, ale dziewczyna już była na linie i w porę ją zdjęli, jestem
  • Odpowiedz
#!$%@? ile tu pato sebixów się zebrało XD
a jak ukradną rower czy pobiją to pierwsze co to na komendę.
idź tam jeden z drugim #!$%@? frajera z kasy czy rozjeb przystanek w imię solidarności z patusem
  • Odpowiedz
@Biffex: matka już nie żyje, gościu, a jak brata by odstrzelili za dilowanie to bym nawet na pogrzeb nje przyszedł, więc jak najbardziej kręć bekę w takim przypadku
@satanasluciferi: też jestem zdziwiony xD, niby portal przegrywów, ale jak widać prawilniaków też nie brakuje xD
  • Odpowiedz