Wpis z mikrobloga

Konsekwencja uciekania przed policja jest smierć?


@JulienSorel: Tak. Konsekwencją uciekania przed policją MOŻE być śmierć. Po słowach - stój bo strzelam! WSZYSTKIE konsekwencje czynów ponosi uciekający. Jeszcze rodzina powinna zapłacić za pomoc psychologiczną temu policjantowi skoro wychowali debila , który nie potrafi zrozumieć trzech prostych słów ani nie ma na tyle wyobraźni żeby ogarnąć co sie moze zdarzyć po takich słowach.
  • Odpowiedz
  • 104
@dioxyna
@JulienSorel
@alphabeta
Taa mógł wyjść na ludzi. Tacy ludzie nie nadają się do życia w społeczeństwie, to jest skrajna patologia do utylizacji.
Jak dla was to nie problem ze dilowal gimbazie jakiś syf to nie wiem kim wy jesteście. Do tego sam był cpunem prócz zielska to jeszcze amfa była.
Wiec mi gościa wogole nie szkoda,bo to zwykły społeczny odpad, ale ludzie teraz będą płakać bo dzień dobry mówił XDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 100
@korni007: Gościu, dziwi mnie że policja nie mogła sobie dać rady z jakimś chudym dresikiem. Muszą być bardzo słabo wyszkoleni.

@alphabeta Jak nie mogła dać rady jak dała i to jednym celnym strzałem. Nie wiem ile kosztuje jeden nabój ale napewno mniej niż utrzymanie ćpuna w Sztumie.
  • Odpowiedz
@Juan_xD: Zawsze mnie dziwi pod takimi postami ilu jest idiotów odgornie przekreślają działania policji, tak dla zasady "bo policja". Prędzej uwierzę policjantowi w jego wersje niż rodzinie chłopaka, który przecież jak podają media "był znany wcześniej policji".
  • Odpowiedz
@korni007: a skąd wiesz? Jakieś prawdopodobieństwo, że dałby się zsocjalizować istnieją, sama znam takie przykłady. A Ty nie jesteś kimś kto ma prawo oceniać czyje życie ma sens a czyje go nie ma, wobec nikogo. Wykopki-wolnościowcy-zamordyści.
  • Odpowiedz
@Juan_xD: Szkoda chłopaka, ale sam sobie wymierzył karę. Może jego śmierć zapobiegnie innym podobnym skrajnie głupim pomysłom.

Rodzina i znajomi wiadomo, klapki na oczach. Miejmy tylko nadzieję, że funkcjonariusz przejdzie przez to bez uszczerbku i z nieposzlakowaną opinią.
  • Odpowiedz
@JulienSorel: Nie ma oficjalnego komentarza w tej sprawie, a i tak większość debili co nie mają żadnego pojęcia będą wieszać psy na pseudo dilerze jak i policjancie. Śledztwo w toku poczekajcie z orzeczeniem sądu.
  • Odpowiedz