Wpis z mikrobloga

@Soojin21 Skąd w ogóle pomysł, żeby Jezusa porównywać do fiuta (by wspaniałomyślnie stwierdzić, że jednak nie jest)? Przeciw czemu to dziewczę w ogóle protestuje? Jeżeli nie widzisz tu prowokacji i obrażenia uczuć katolików, no to sorry. Jeszcze raz pytam, co to za akcja i co miała osiągnąć?
@Soojin21 Wiesz, że nie można generalizować i stygmatyzować wszystkich katolików i nazywać ich wszystkich fanatykami religijnymi? Nawet gdy istnieją tacy, a istnieją, to i istnieją też normalni, wiem, bo mam takich wśród znajomych. I właśnie Ci normalni takimi hasłami czują się urażeni i dotknięci. O tym staram Ci powiedzieć od początku. Pozdrawiam.
obrażenia uczuć katolików


@szunis: to teraz wytłumacz mi, proszę, gdzie dokładnie zaczynają się oraz kończą te granice, bo zauważyłam, że pod obrazę uczuć religijnych można podciągnąć dosłownie wszystko.

Kobieto, czego nie rozumiesz? Ten napis obraża wszystkich katolików. WSZYSTKICH!!!!


@szunis: mnie obraża robienie z ateistów bezuczuciowych potworów i mówienie, że nie są oni w stanie kochać czy posiadać przyjaciół, ale mnie w przeciwieństwie do urażonych katolików nikt na poważnie nie weźmie.
@szunis natomiast wszystkich innych ludzi obraża wciskanie swojej obrazy przez katolików. Skoro najpierw niekatolicy są obrażani przez katolików to potem są takie reakcje jak zapostował OP. Więc gdzie byłeś gdy obrażano stronę która w twoim mniemaniu cię teraz obraża? Już odpowiadam: w #!$%@?, więc nie powinno cię to dotykać osobiście
@nitemar_ Co ma znaczyć ten obrazek?

Ja jestem w katolickiej /żydowskiej rodzinie wychowany i mnie ten wpis pk trochę prowokuje, chociaż, daleko mi do "ślepej" wiary. I co? Jedna i druga strona przegina w prowokacjach, wśród moich znajomych mamy takie przełożenie. Tak samo, jak moi znajomi, którzy są gejami, częstą mi mówią, że inicjatywa LGBT przegina. Ja tylko zwróciłem uwagę nato, a już widzę, że przez "bojówki" zaczynam być rostrzeliwany... nie widzisz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szunis: z jednej strony syjoniści, fundamentaliści żydowscy, którzy wszędzie widzą atak na ich religię i narodowość, a z drugiej strony wojownicy polskokatoliccy, którzy są wiecznie atakowani, chociaż uważają się za czystych i rzekomo nigdy nic złego nie zrobili innym społecznościom ( ͡ ͜ʖ ͡) Stąd właśnie.