Wpis z mikrobloga

@motaboy: Myślę, że możliwość ważenia lekce jest wprost proporcjonalna do posiadanego majątku i pozycji, IMO w kontaktach z rosją polska powinna bardziej opurtunistycznie postępować, co szkodzi żeby rosjanie jedli polskie jabłka?
  • Odpowiedz
@motaboy Mi kiedyś babcia #!$%@?ła jakieś katolickie bzdety, że bałtyk to klęcząca postać, co składa ręce do modlitwy. Twoja wersja mnie bardziej przekonała xDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@motaboy: Myślę, że możliwość ważenia lekce jest wprost proporcjonalna do posiadanego majątku i pozycji, IMO w kontaktach z rosją polska powinna bardziej opurtunistycznie postępować, co szkodzi żeby rosjanie jedli polskie jabłka?


@wykopowaswinia: Tylko tyle i aż tyle, że jeśli robisz interesy z kacapami, to prędzej czy później zagrają tym politycznie. Po to, żeby nas od siebie uzależnić. Wiec Polska racją stanu jest utrudniać handel z Rosją wszelkim pożytecznym
  • Odpowiedz
  • 0
Widać agentura ruska na wykopie spora


@qhardyq: Wykopki nie jadą po ruskich zgodnie z gównopropagandą amerykańską to ruskie agenty. Nie może być inaczej.

@rencista: Raczej mają to po prostu w dupie. I dobrze. Za to nadal trzyma się mocno grupa która twierdzi ze należy robić z kacapami interesy. A to już pożyteczni idioci lub głupcy.
@qhardyq:
  • Odpowiedz