Wpis z mikrobloga

@Mich9: no zobaczymy, wystarczy dwóch posłów Konfy żeby poparli dowolną ustawę PiSu, zawołam Cię wtedy i oczekuje podobnej aktywności co teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo chyba nie chcesz być hipokrytą, co?
A no i nie zapominajmy, że żadnego głosowania jeszcze nie było, te 12% może drastycznie spaść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
9% poparcia to już będzie jeden poseł konfy.
  • Odpowiedz
@Mich9: Beka z każdego kto głosował na socjalistów czy to z pisu czy z lewicy. A co do konfederacji to też idzie ramie w ramię z pisem ale w kwestiach światopoglądowych popierając antywolnościowe pomysły.
  • Odpowiedz
Nakładanie podatków na najbogatszych akurat wpisuje się w program Razem.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: Tylko, że według kalkulatora partii Razem najbogatsi to osoby zarabiające powyżej 4k. Są jeszcze gorsi niż PIS w przykręcaniu śruby( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mich9: Dwie uwagi, bo jak widać sytuacja stała się zbyt skomplikowana, żebyś był w stanie ją ogarnąć.

Poglądy Lewicy i PiS są w zakresie gospodarczym zbliżone, więc nic dziwnego, że w sprawie takich ustaw kooperują. W żaden sposób mnie jako ich wyborcy to nie razi, wręcz przeciwnie, bo mogę liczyć, że Lewica będzie hamowała co głupsze pomysły PiS.

Konfederacja natomiast próbowała nieudolnie szantażować PiS na zasadzie "albo dacie nam ustawy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hound niestety tak wygląda demokracja. Tyrania większości. Konfederacja nie będzie się z nikim bratała bo w sejmie nie ma partii o zbliżonych poglądach. Ja jestem zadowolony jako wyborca, że skończyła jako partia sczekaczy bo może wkońcu wyciągać wszystkie brudy i tłumaczyć innym że socjalizm gospodarczy do niczego nie doprowadzi. A pis ma ich gdzieś bo co to jest te kilkanaście posłów. Po co im 4 sojusznik? Żeby się pogrążyć?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hound a i nie wiem czy dostanie paru ważniejszych komisji sejmowych można nazwać tylko głosowaniem za jakimiś ustawami
  • Odpowiedz