Wpis z mikrobloga

Wykopkom nie dogodzisz, kobieta która zakłada podpaski śmierdzi, tym które używają tamponów wystaje hehe sznurek z dzibki, te które używają kubeczków są #!$%@? bo wkładają sobie pudełko do pochwy a te które w ogólne nic nie używają (freebleeding) to obrzydiwe lewaczki i feministki XD @Jerry_the_Coin ma rację, wszystkie te rzeczy łączy to że znajdą się tam gdzie wy nigdy nie dotrzecie XD
@somskia: @nocnazjawa: wygodne to? Bo wydaje mi się, że material z podpaski czy tamponu jest przyjemniejszy. Ale ogólnie dzięki za wyjaśnienie, nie wiedziałem nawet, że coś takiego jest.
@BQP: o Panie, to jest cudowne! Używałam 1,5 roku, nigdy nie zatęskniłam za podpaskami czy tamponami, jak któregoś razu miałam przez dzień używać podpaski to przeżyłam traume :p.

Facetom tłumaczę to tak: uczucie takie jakbyś raz w miesiącu chodził z małym kamykiem w bucie, niby mały dyskomfort, niby się już do niego przyzwyczaiłeś ale jak go wyjąłeś to dopiero zrozumiałeś jak bardzo Ci przeszkadzał i za chiny nie włożysz go spowrotem.