Wpis z mikrobloga

rozumiesz do czego nawiązałem


@lycha911: Do niczego nie "nawiązałeś", naucz się posługiwać językiem polskim. Czyli kupiłeś jedno mieszkanie z kredytem i dajesz ludziom rady odnośnie kupna albo wynajmu? xD
  • Odpowiedz
@Hatespinner trzeba wytłumaczyć widzę. Poprzez zadanie dwóch pierwszych pytań nawiązałem do fobii niektórych na temat posiadania kredytu hipotecznego. Istnieje jakieś przeświadczenie, że jak się wzięło kredyt to przez 30 lat się go spłaca chodźby nie wiem co. Kompletnie nie interesuje mnie jak kto robi, podałem przykład, że są różne możliwości w życiu zrobienia z nim i tyle. Nikomu nie radzę nic tylko opisuje swój przypadek. Nie kupiłem mieszkania z kredytem ale kupiłem
  • Odpowiedz
Coś to posługiwanie się językiem polskim mi lepiej wychodzi. Żegnam

chodźby


@lycha911: No raczej właśnie średnio widać na powyższym przykładzie. xD

Czyli mówisz, że cała twoja wiedza opiera się na tym, że wiesz, że jak się kupi mieszkanie z kredytem, to można to mieszkanie z kredytem potem sprzedać?
To ja też mam coś - woda jest mokra. I to się ma tak samo do tematu jak twoja wypowiedź.
  • Odpowiedz
@lycha911: cichooo nie tłumacz im bo nie dotrze xD mam ledwo po 30tce a będę sprzedawał drugie mieszkanie już bo idzie zarobić na tym a rata i tak mniejsza niż wynajem o jakaś polowe :
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@niochland: Przecież jak masz koczowniczy tryb życia to kredyt byłby głupotą. Koledze chodziło o to, że ktoś osiadał w jednym miejscu bez perspektyw na przeprowadzkę i siedzi na wynajmowanym zamiast kupić mieszkanie.
  • Odpowiedz