Wpis z mikrobloga

Przed wyborami wielka awantura tytoniowa na Węgrzech

Zagranicznych turystów na Węgrzech może spotkać dziwna niespodzianka. Może się zdarzyć, że nie będą mogli kupić papierosów. Wyroby tytoniowe mogą być teraz sprzedawane na Węgrzech wyłącznie w tzw. Narodowych Sklepach Tytoniowych.

Według informacji zawartych w artykule sieć dystrybucji zmniejszył się do 1/10 w porównaniu do sytuacji przed wprowadzeniem prawa... a to nie wszystko.


Polecam również:

Polska, Czechy, Węgry i Słowacja będą pracować nad reaktorem IV generacji

Instytuty badawcze z Polski, Czech, Węgier i Słowacji będą wspólnie pracować nad projektem reaktora jądrowego IV generacji. W czwartek w Budapeszcie instytuty utworzyły stowarzyszenie dla zaprojektowania i budowy reaktora Allegro.

#europa #wegry #tyton #papierosy #orban #gospodarka #ekonomia #mikroreklama #baron24 #baronal
BaronAlvon_PuciPusia - Przed wyborami wielka awantura tytoniowa na Węgrzech

Zagranic...

źródło: comment_W01hK0VWcuWULvTPaWr3qw65QcFn53NR.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
dziwi mnie zakaz dystrybucji e-papierosów na Węgrzech


@groszek71: Nie dziwi Cię powyższa informacja i np. to, że prawo sprzedaży papierosów dostali ludzie związani w ten czy inny sposób z Orbanem i jego rządem? ;)

mimo wielkiej sympatii dla tego kraju.


@groszek71: Sympatia do kraju nie oznacza, że należy tą sympatią obdarowywać rządzącą w tym kraju partię. ;)
  • Odpowiedz
pozory niezależności od UE a to juz coś.


@groszek71: Proszę Cię - te pozory niezależności to nic innego jak populizm mający na celu "nabicie" sobie wyborców narodowych i nacjonalistycznych.

Prawda jest jednak taka, że rząd Orbana wprowadza coraz więcej praw ograniczających wolność gospodarczą. Mają socjalistyczne pomysły pod przykrywką dbania o kraj i naród, a dodatkowo ustawiają swoich kumpli i to w niezwykle widoczny sposób.
  • Odpowiedz
@Baron_Al_von_PuciPusia: Baronku, każdy kraj powinien realizować politykę słuszną dla swoich i tylko swoich obywateli. To nieważne czy będzie ona prawicowa czy lewicowa byle niosła ze sobą tzw. dobro ogółu. Często interesy UE nie są zbieżne z interesami narodu, danej grupy etnicznej czy jak to tam zwał ale cały czas w sumie chodzi o dobro tzw.swoich. Myślę, że Orban właśnie taka polityke realizuje, choc tak jak napisałem wcześnie pewne decyzje zaskakują, choć
  • Odpowiedz