Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś był zainteresowany, poniżej najczęstsze błędy popełniane przez klientów u prostytutek. Cytuję prostytutkę z garsoniery

Czekam na dzień, w którym nawet prostytutki będą odmawiać wykopkom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*Próby zakładania prezerwatywy na flaka.

*Wiedząc, że nie stanie, próby wymęczenia dziewczyn do granic możliwości.

*Powstrzymywanie się przed dojściem - obcieranie tym samym obolałych już dziewczyn.

*Obrażanie się o używanie żelu - przez co musimy go sobie wpychać jak bierzecie prysznic.

*Zmiana spotkania na lekcję W-F.

*Seks jeszcze raz i jeszcze raz bo zostało 5 minut do końca spotkania.

*Wychodzenie mokremu z pod prysznica na łóżko. Ręczniki nie służą tylko do zakrycia się nimi od pasa w dół na czas trasy łazienka-sypialnia.

*PRZYCHODZENIE PRZEZIĘBIONEMU i wmawianie, że to alergia. Przymusowy urlop wtedy nie raz na kilka tygodni a wiele z nas ma dzieci i dwa czynsze do opłacenia.

*Negocjacje ceny.

*Namawianie albo pytanie o coś ponad serwis.

*Próby przekonania na anal gdy kobieta tego nie oferuje. Mam kumpli z taką ofertą. Mogę polecić.

*Problem z wyjściem .

*Proponowanie nam darmowych randek.

*Po dojściu OBOWIĄZKOWA KĄPIEL. Szkoda, że co drugiemu trzeba o tym przypominać.

*Pchanie palców do środka kobiecie bez pytania. A po odmowie próby ponownego włożenia. A jak przywalę wtedy z bańki to proszę nie mieć pretensji.

*Wypytywanie czy laska ma faceta. 99 procent ma. I 98 procent facetów o tej pracy wie ale jesteśmy naiwne i facetom-alfonsom wierzymy. (no dobra, procentowo nie wiem ile ale wiele z nas tego faceta, ktory wie - ma)

Ale każda w końcu sama dorośnie do tego. Nie poruszajcie nigdy takich tematów.

*Nie zadawajcie pytań "czy dziecko wie, czy matka wie, czy pani z osiedlaka spożywczego wie". A Twoja żona wie?

*Dbajcie o siebie.

*Jak jakiś Pan ma pryszczycę / jest otyły / ma problem z dojściem i potrzebuje 5 godzin ruchania / jest po drinku lub psychotropie albo ćpaniu jakimkolwiek / ma zepsute zęby / ma dziwne wysypki / albo ma jakąkolwiek chorobę - PYTAJCIE PRZEZ TELEFON CZY PANI TAKIEGO PANA PRZYJMIE.

W gronie koleżanek jest ogromne narzekanie na panów otyłych. Wszystkie po takich spotkaniach z tego co mówią to mają traumy.

Niektórym to nie przeszkadza ale większości owszem. Żadne "ptaszek ma mieć daszek" - jest problem z pozycją, z dojściem do penisa, często materac do wymiany a to koszty spore , nie raz kilka tys taka wymiana.

Każda narzeka jak seks jest za długo. To nas BOLI!!!!

Gdy macie "problem" z przedwczesnym wytryskiem - nie wstydźcie się. U nas zawsze będziecie pierwsi do odebranego od Was telefonu.

Dziewczyny - liczę na Was. Jeśli będziecie miały odwagę pisać - to jest be i to jest be - Panowie to uszanują i to zmienią.

Otyli - póki Panie będą to akceptować to Panowie będą to mieli w dupie i zamiast na siłownię pójdą do Maka.

Jeśli jedna, druga i dziesiąta napisze "tak to jest be" to niektórzy wezmą się za siebie.

Ten przykład z goleniem jaj. Dało się? Dało? Zanim zaczęłam publiczną wojnę to 9 na 10 miało te ohydne włosy od których prawie bym się udusiła.

I pewnie nie ja jedna. Post za postem, priv za privem - i była mega poprawa. Wielu mówiło, że zrobili to po przeczytaniu moich postów.


#logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #divyzwykopem #roksa #p0lka #garsoniera
  • 150
  • Odpowiedz
żaden prawik i nieudacznik nie pójdzie do dziwy bo będzie się wstydził, że źle wypadnie, ogólnie będzie wstydził się doświadczonej kobiety.


@sralpies: ja poszedłem i nawet mi nie przyszło na myśl aby się wstydzić ze ona jest doświadczona.
  • Odpowiedz
@sralpies: Ona chyba nie jest świadoma, że jakby Ci grubi klienci poszli na siłke, zamiast do maca, to by nie musieli przychodzić do niej xD

Swoją drogą ciekawe, że większość ma faceta, który o tym wie. Ciekawe na ile to prawda, bo jakoś mi się nie wydaje.
  • Odpowiedz
Ona chyba nie jest świadoma, że jakby Ci grubi klienci poszli na siłke, zamiast do maca, to by nie musieli przychodzić do niej xD


@JEST-SUPER: nie do końca. Dzisiaj to musisz wyglądać niewiadomo jak zajebiscie żeby ci jakaś chciała dac. #!$%@? siłownię dość intensywnie, gabaryt siedzi jakiś, a i tak gdyby nie divy to bym do dzisiaj baby nie dotknął ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Swoją drogą ciekawe, że większość ma faceta, który o tym wie. Ciekawe na ile to prawda, bo
  • Odpowiedz
@sralpies realia są takie że arabski grubas przeważnie jeździ po najdroższych hotelach ma fajny Apartament w Dubaju a już na pewno używa dobrych perfum i kosmetyków. A teraz porównaj to do Janusza z brudnymi paznokciami którego śmieszy "jak można zgwałcić prostytutkę"
  • Odpowiedz
@siwy92: nie wiem, do którego konkretnie postu pijesz, ale ja wcale nie neguję ich zachowania, tego, że zaczynają kłaść dużo większy nacisk na higienę, czy ochronę zdrowia.
  • Odpowiedz
@sralpies: a co nie można zapytać o randkę? One aż takie obrzydzenie do siebie mają że nie traktują się jak normalne dziewczyny tylko jak suki nadające się do ruchania? Pyta bo jest zainteresowany a ty odpowiadasz. Nic strasznego i nienormalnego
  • Odpowiedz