Wpis z mikrobloga

#nintendoswitch #wiedzmin3

Ja pierdziele , ale ten #wiedzmin jest zajebisty na switchu. Dotarłem na skellige dopiero, a gram od premiery xD . Czy wiesz z zamachem na Radowida to wróci czy coś skopałem? Uwolnilem Talara z groty ogrów, i quest zakończony. W ogóle nie ruszyłem północnej części mapy w Novigradzie, gdzie nie pójdę to mnie zabijają xD. Mam 20 lvl i używam rynsztunku szkoły gryfa, to dobry wybór?
Jest w ogóle gdzieś opcja sprawdzenia w tych #switch ile czasu spędzam z daną grą?
Kick_Ass - #nintendoswitch #wiedzmin3 

Ja pierdziele , ale ten #wiedzmin jest zajebi...

źródło: comment_bCTO9tT3NLPjUG7qcdEHbnjzUClhhNFy.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: szkoła kota najlepsza bo daje boost do siły ataku. Jak grasz dużo znakami to szkoła gryfa może być całkiem ok, grałem z nią drugie podejście i była spoko, jak mocno znaki rozwiniesz, ale nie daje aż tyle przewagi, co kota
  • Odpowiedz
  • 0
@Kick_Ass: Dałeś kosza Rudej czy Czarnulce? A może żadnej z nich ( ͡º ͜ʖ͡º)


@jabolsy Można mieć obie ( ͡º ͜ʖ͡º) W sensie na jedną noc nie wybranki serca. Choć to prawdopodobnie nie przewidziane przed cdp niedopatrzenie.
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Jak nie dałeś Yen kosza to jeszcze nic straconego. Możesz zwodzić dwie na raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na takie coś też przewidzieli scenariusz. Ja pamiętam też Triss wybrałem. Jakoś się do niej bardziej przywiązałem z racji serii gier. A książek nie czytałem więc Yen była mi trochę obca

@Variv: wszystko jest przewidziane Panie.. nie chce spoilerować tutaj koledze Kick_Ass ale no zobacz sobie filmiki
  • Odpowiedz
@Kick_Ass polecam rynsztunek szkoły niedźwiedzia, talent młynek i ten który pozwala zużywać adrenaline zamiast wigoru. Trzymasz atak który ładuje adrenaline w nieskończoność którą ten atak zużywa i w taki sposob można położyć 90% wrogów nic nie robiąc bo ich stunlockujesz atakami.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kick_Ass zostań przy gryfie, imo najładniejszy rynsztunek (obok żmiji i mantikory, ale one są dostępne w dodatkach), a na poziomie arcymistrzowskim będzie wyglądał niczym rycerz ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: Czy masz mozliwosc odpalenia angielskich napisow na polskiej wersji jezykowej? Chcialbym na swieta szwagrowi kangurowi sprezentowac troche slowianskiego folkloru
  • Odpowiedz