Wpis z mikrobloga

jak dla każdego oddanego rastafari, #!$%@? wiadra jest dla mnie świętym sakramentem, wzniesieniem ponad, przeniesieniem ego do sfery duchowej, sacrum. dlatego właśnie cieszy mnie, gdy widzę na tagu jak młodzi ludzie szukają Boga.
musicie zawierzyć Jah kochani, oddać należytą Mu cześć. najpewniejszym ku temu sposobem jest oczywiście #!$%@? tak z 10 wiader pod rząd.

kontemplowanie egzystencji, tłoczenie, namysł nad swoim miejscem w rzeczywistości, tłoczenie, poszukiwanie celu istnienia, tłoczenie. tłoczenie. i ten no. tłoczenie.

#narkotykizawszespoko
WujaAndzej - jak dla każdego oddanego rastafari, #!$%@? wiadra jest dla mnie świętym ...

źródło: comment_GILPpWOwXybQCBBB1VeEdH55GlV6ASN9.jpg

Pobierz
  • 15
@terwer358: pod względem estetyki na pewno - jakbym zobaczył chłopaków kucajacych w lesie przy butelce to jebnalbym ze smiechu. Pod względem uwalenia - ale to już w sumie co kto lubi. Plastik - wizja ciepła i plastiku w bliskim otoczeniu niespecjalnie mi odpowiada. Nawet jeżeli do dymu nic się nie dostaje. No i najważniejsza sprawa - nie wyobrażam sobie różowego czy kumpla poczęstować takim tworem.