Wpis z mikrobloga

@J0zek: #!$%@? ciężko jedną rzecz wybrać xD
- Nie wróciłem do jedynej kobiety którą kochałem, pomimo że była mi w stanie wybaczyć wszystko
- Milion akcji po alkoholu, ale najgorzej wspominam tę gdzie w wieku 16 lat poszedłem na wagary i mocno się schlałem z starszymi kolegami, gdy mój dziadek był w szpitalu (rokowania dobre). Umarł tego samego dnia.
- Ale tak najbardziej najbardziej na świecie żałuję tego że kiedykolwiek
  • Odpowiedz
@sweetlive Aulin vs.Tramal, oba na receptę. Aulin dobry ziomek - pomaga mi w pracy nie zesrac się z bólu w gorsze dni. Tramal przeciwbólowo działa duuużo lepiej, ale efekty uboczne są mocno #!$%@? więc stosuję tylko jako ostatnią deskę ratunku. Czasem nie ma wyjścia, bo endometrioza #!$%@? motzno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
bawiłem się sam nad jeziorem w wieku około 8 lat, ze stopy zsunal mi się klapek i płynął po jeziorku, więc żeby nie zaliczyć #!$%@? od mamy postanowiłem po niego popłynąć. Oczywiście nie umiałem pływać i zacząłem się topić. Do tej pory nie wiem jakim cudem udało mi się wrócić te parę metrów ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@erni13: @J0zek: Nic mojego mi się nie
  • Odpowiedz
@J0zek: Parę lat temu za czasów studenckich w trakcie juwenaliów kolega stwierdził że mi już wystarczy. Odpowiedziałem potrzymać mi piwo i patrz jak zaraz będę wisieć do góry nogami z tej gałęzi. Gałąź nie wytrzymała, spadłem z jakichś 5 m pionowo w dół na plecy. Skutek : popękany kręgosłup, 7 złamanych żeber z czego niektóre w kilku miejscach. Z tamtego dnia pamiętam głównie ból. Nie było warto.
  • Odpowiedz