Wpis z mikrobloga

miałem wiele takich, ale opiszę jedną. 10-11lvl, miałem nokię 5510, pierwszą z mp3 jaka wyszła, w sumie to chyba było .acc czy jakoś tak i był programik nokii do kompresji mp3 na acc xD zawrotna ilość ramu 64mb i mieściło się kilkanaście piosenek. Biegłem na autobus, widziałem że podjeżdża do skrzyżowania na którym skręca a zaraz za skrzyżowaniem jest przystanek, przebiegłem na przystanek gubiąc po drodze telefon na jezdni gdy autobus akurat
@J0zek: w wieku plus minus 16-19 lat śmigałem w bluzach i koszulkach Polonii Warszawa po mieście, do kilku warszawskich klubów i do ogólniaka. kilka razy zdarzyło się mordobicie a patrząc na to ilu jest bezmózgich patoli za drużyną znad kanałku to się dziwię, że nic poważniejszego nic mi się nie stało.
@J0zek: Ogólnie to wielkich historii z prądem albo wypadkami nie mam, ale z głupich rzeczy to umawialam się z niewłaściwymi facetami albo nie potrafiłam z nimi zerwać, mimo że powinnam, i odwlekałam to w nieskończoność. Strasznie głupia strata czasu i sił życiowych.
@Aokx Tak, po kilku godzinach zaprzeczania w końcu przyznała, że zmieliła dwie sztuki X z alergenem do całej potrawy - żeby nie było czuć w smaku. Tłumaczyła, że chciała mi udowodnić, że moje alergie nie istnieją i że ja po prostu gardzę jej gotowaniem i używam alergii jako wymówki żeby 'znowu coś zademonstrować' przy stole.

Wiesz, wyobrażała sobie, że ja to zjem, a ona wtedy cała na biało wstanie i powie: 'Patrzcie