Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Kim jest do #!$%@? "wujek samo zło"? Siedzi teraz w TVP Info, #!$%@? na PO i Trzaskowskiego. Patrze w Google, jakis raper z jedna nuta na yt z 200tys wyswietleniami. Oni chcieli nim przyciagnac mlody elektorat czy o co im chodzi? O co tu chodzi??? Gosciu wypowiedzial moze 2 slowa i siedzial przez 15 minut i sie cieszyl xDD Nie wierze w to. #polityka #tvpis #neuropa #4konserwy
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@noitakto: a co to za lata? Ja 95 ale pierwsze slysze o nim, a nie jestem jakis nie wiadomo jak zielony w tych klimatach.

A co mowil to nie powtorze, nie skupilem sie nawet na tym, tylko jak na niego mowili xd
Oni chcieli nim przyciagnac mlody elektorat


@PatrixOK: nie wiem czy WSZ ma jakiekolwiek przełożenie na młody elektorat

Raczej chodzi o budowę swojego ekosystemu. Przez lata utarło się, że celebryci i artyści są raczej centrowi-lewicowi. Bardzo niewielu muzyków, aktorów etc. bardzo aktywnie wspierało takie ugrupowania jak PC, ROP, AWS czy PiS. Głównie dlatego, że takie ugrupowania bywają radykalne obyczajowo co zazwyczaj nie jest na rękę celebrytom, plus oni żyją z szerokiej publiczności,
Kim jest do #!$%@? "wujek samo zło"?


@PatrixOK: Wyjaśniam:

Wujek Samo Zło (WSZ) jest jednym z legend polskiego rapu - rozpoczynał karierę gdzieś 1998-2000. Najbardziej znany z duetu z CNE(Człowiek Nowej Ery) oraz udziału w Baku-Baku Skład (wspólnie z Kalibrem 44).

Wspólnie z CNE nagrał - bodajże - 2 płyty, linczne featuringi, dodatkowo na Viva Polska prowadził 2 programy (Tramwajowa Hip Hop Lista, Rap Kanciapa)

Generlanie w otoczeniu Hip-Hopowym jest znany
Goofas - > Kim jest do #!$%@? "wujek samo zło"?

@PatrixOK: Wyjaśniam: 

Wujek Sa...
Kim jest do #!$%@? "wujek samo zło"


@PatrixOK: Młodzi nie znajo. Sprzedał się aż wstyd patrzeć ..... Kiedyś bym sobie dał rękę uciąć że pierwszy bez honoru sprzeda się TEDE i byłbym teraz #!$%@? be ręki. #!$%@? z wujkiem niestety, #!$%@? z nim i każdym bez wyjątku kto się odda politykom.
@PatrixOK: no nie, WSZ to gracz. Ma swoje lata za sobą ale wpisał się w historie HH. Teraz łapie sie wszystkiego gdzie mozna dorobić i tak np jezdzi po turniejach kosza, bawi sie w wodzireja i szuka zarobku. Czyli jak kazdy raper, którego 5 min juz minęło a chce jeszcze cos zarobić na legalu