Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #zwiazki #prezent #kiciochpyta #whisky

Szukam pomysłu na prezent dla niebieskiego () Może ktoś podrzuci coś ciekawego. Niebieski lubi lotnictwo, dobre whisky, astronomię. Budżet ~500 zł.

Co wymyśliłam:
- whisky (duh). Tylko trochę oklepane, bo w sumie co roku dostaje, nie tylko ode mnie. Ale akurat mu się pokończyły, więc może.
- przejazd sportowym samochodem na torze wyścigowym. Jakoś mi się rzuciło w oczy kiedyś, a jeździć lubi, zawsze jakieś nietypowe doświadczenie.

No i w sumie tyle. Symulator lotu już mu kiedyś kupiłam, więc odpada. Jakieś inne pomysły? :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 16
- przejazd sportowym samochodem na torze wyścigowym. Jakoś mi się rzuciło w oczy kiedyś, a jeździć lubi, zawsze jakieś nietypowe doświadczenie.


@AnonimoweMirkoWyznania: zależy od niebieskiego - wiele osób narzeka, że w sumie to żadna przejażdżka, bo na nic nie pozwalają i każą jeździć asekuracyjnie jak emerytom - warto wcześniej poczytać recenzje.

Whisky - no do 500zł to można kupić już naprawdę konkretną butelkę, ale znowu warto wiedzieć co konkretnie lubi wypić,
@AnonimoweMirkoWyznania:
O, jakbym czytała o moim mężczyźnie.
Whisky mu nie kupuję, alkohol dostaje zwykle od kumpli gdy pomoże im wykonać projekt itd.
Jeśli chodzi o astronomię to moze przyda mu sie jakiś gadżet do teleskopu? Mój póki co nie chcial nic nowego, wiec w ostatnie wakacje zabrałam go i jego teleskop w gory (bylo idealnie ciemno więc fajne warunki zeby pooglądać gwiazdy). Wspólny weekend zawsze wychodzi super. Jesli nie gory (bo