Wpis z mikrobloga

@peachy: aha, i wykład "jak spędzisz następne 30 lat" dotyczył kryzysu klimatycznego i tego, czy technologią można pomóc, czy zaszkodzić, więc nie przesadzaj ;) i taki hint workshopowy, może jutro się przyda - przyjdź 20-30 minut przed workshopem który cię interesuje, laski wpisują niezarejestrowane internetowo uczestniczki na listę rezerwowa, i zawsze z tej listy wpuszczają dodatkowo kilkanaście osób co najmniej.
@peachy: Hmmm no ale byłaś na typowo technicznych panelach czy tych właśnie soft skillowych? Planowałam się wybrać, ale już zabrakło biletów. Pamiętam, że w harmonogramie było sporo tych paneli, niektóre właśnie po tytule wskazywały stricte techniczne tematyki jak np. hooki w reakcie, no więc nie wmówisz mi, że na tego typu panelach gadała babka po socjologii jakieś coachowe pierdoły xD A z takich soft skillowych też było sporo i pewnie takie
@grimmes no niestety nie wiem jak było na warsztatach. Teraz chleje piwo pod sceną ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co do warsztatów to mam taki zamiar.
@lady_katarina Ja nie wiem gdzie Ty widziałaś hooki. Oczywiście nie byłam na wszystkim bo nie da się. Sporo jest warsztatów, ale na nie się nie dostałam. Pewnie są lepsze. Jutro próbuję się dostać. Są tłumy i jedzenia brakło, ale piwa nie brakuje (
@lady_katarina: fakt, workshopow jest sporo, dużo technicznych, ale 1) są tylko dwa sloty w ciągu dnia - nawet jak masz 12 fajnych do wyboru, to możesz zdecydować się tylko na dwa 2) internetowa rejestracja umożliwiala zapisanie się tylko na trzy workshopy w ciągu dwóch dni, a i tak mało komu się to udało bo miejsca poznikały dosłownie w kilka chwil. Zaś mowy, które są ogólnodostepne i miejsc na nich jest w
@grimmes: Ok, jasne. Czyli w sumie wychodzi na to, że są tam fajne panele, tylko po prostu najszybciej zeszły na nie miejsca. Ale przedstawianie tego w sposób taki, że hurr durr konferencja IT od kobiet dla kobiet, to jakiś bullshit, bo ogólnie kobiety są głupie i do dupy prowadzą workshopy, nadają się tylko do socjologii i coachowania - no to jest trochę słabe.