Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Przez ponad miesiąc nie miałam żadnego czasu na przyjemności typu oglądanie czegokolwiek. Co polecacie Mirki do nadrobienia- filmy, seriale, dostępne na #hbogo #netflix ? #ogladajzwykopem
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aster1981: obejrzałam pół odcinka daybreak. Nie da się tego oglądać. Lubię teen dramy, przeżyłam dwa sezony riverdale, oglądałam gossip girl, więc głupota w serialach nie jest mi obca, ale to nie jest fajny serial ( ͡° ʖ̯ ͡°) reszta tego co podałeś to też coś w tym stylu? Nic nie wiem o Fali i Jack Rayan. The end znam i planuje obejrzeć, ale mam vpn UK
  • Odpowiedz
@banjo My z niebieskim zrezygnowaliśmy z Netflixa na rzecz Prime'a Amazona. Świeża sprawa, na razie polecamy Fleabag - dramatyczna komedia lub dramat komediowy ;) No i obecnie leci Undone, jednym z twórców jest gość od Bojacka, i trzeba przyznać, że czuć w nim podobny klimat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filotes: no właśnie popatrzyłam co jest w prime i dużo i świeżo. Na Netflix nie ma co oglądać, a mieć po to, żeby raz w miesiącu obejrzeć jeden serial, albo słabszy film, to też brzmi słabo
  • Odpowiedz
@banjo: nie, kazdy to cos innego. Jack Ryan to thriller akcji na pd serii bestsellerow.
fala, no tez dla mlodych doroslych.
Zacznij od Jacka, i Watchmen w takim razie.

A na HBO jest tez drugi sezon Castle Rock, na pd tworczosci Stephena Kinga.

Edycja: apropo Riverdale to na Netflixie jest tez Sabrina, 2 sezony; ale to juz ma z rok-dwa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@banjo @banjo: odkopię, sukcesja na HBO genialny, ambitny serial o władzy, polityce, jutro Watacha 3 sezon wychodzi, a z teen dramy to polecam Roswell i Szukając Alaski troszkę mniej sztampowe. Na Amazonie Banshee i Justified: bez przebaczenia, dwa dobre seriale o szeryfach, którzy się nie pieszczą z otoczeniem - jeśli lubisz taka tematykę.
  • Odpowiedz